Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Vallahi videoyu izliyorum da kazandığı bir taraf göremedim. Çok geri kalmış tartışmalarda. Mantık üzerinden yapılan tartışmalar da hep bir çelişiyor tartışılan şeyi ya anlamıyor ya anlamamazlıktan geliyor. 513'ün 13.kuvvetini belki de yoktur dedi.
Mantık üzerinden yapılan tartışmada bende çok zayıf buldum. Kendi dusuncelerini açıklamak konusunda berbattı
Gerçekten o dediğin sahne ayrı bir fiyaskoydu.
İslamiyet üzeri tartışmada baskın çıkan o oldu gibi...

@Millennium Wizard Bu anime hoşuna gidebilir bi bak istersen...

Amcanın iyi niyetli bakış açısını o kadar çok sevdim ki; tüm videosunu kesmeden izledim. Sonuçta emek vermiş. Tipik Anadolu insanı ya da hayatı boyunca bu dünyadan hiç olmamış birinin yorumu böyle olurdu. İlginç geldi video. Dizi kendisine çok farklı geldiğinden; sürekli bağırsak dalaklar saçılıyor dedi durdu.

Amcanın iyi niyetli bakış açısını o kadar çok sevdim ki; tüm videosunu kesmeden izledim. Sonuçta emek vermiş. Tipik Anadolu insanı ya da hayatı boyunca bu dünyadan hiç olmamış birinin yorumu böyle olurdu. İlginç geldi video. Dizi kendisine çok farklı geldiğinden; sürekli bağırsak dalaklar saçılıyor dedi durdu.
Yaşını almış insanların daha çok gençlerin ilgi duyduğu şeylerle ilgilenip, döneme ayak uydurmaya çalışması hoşuma gidiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık