Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

@Smoker
Hepimiz belli yaşa geldik bazen yapmayacağımız şeyler yapıyoruz, tahammül sınırı azalıyor ama Twei'nin banlanmasının üzerinden baya zaman geçti olay soğudu.
O gün senin mesajına karşı verdiği tepkinin gereksiz olduğunu da söyledi biraz inatlaşma gibi olmuş ama perma banlık bir durum bizim bildiklerimizden kaynaklı yok gibi.

Ha perma banlık bir şey yaptı diyorsan da bunu öğrenmeye hakkımız var diye düşünüyorum.

@Smoker
Hepimiz belli yaşa geldik bazen yapmayacağımız şeyler yapıyoruz, tahammül sınırı azalıyor ama Twei'nin banlanmasının üzerinden baya zaman geçti olay soğudu.
O gün senin mesajına karşı verdiği tepkinin gereksiz olduğunu da söyledi biraz inatlaşma gibi olmuş ama perma banlık bir durum bizim bildiklerimizden kaynaklı yok gibi.

Ha perma banlık bir şey yaptı diyorsan da bunu öğrenmeye hakkımız var diye düşünüyorum.
Ben de katılıyorum abi. @Smoker

@Smoker

Forumda yıllardır gördüğümüz, sohbet etiğimiz insanların açıklama bile yapılmadan bir anda banlanması ne kadar doğru? En azından bir açıklama güzel olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık