Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Nasıl yok Naruto gibi konuştuğu herkesi pasifist yapıyor :D
Seri sükunet ve huzuru arama temalı, bu yüzden sarmadı. Yoksa kötü dizi değil, baya iyi.
Hacı zaten Vikings gibi dizi var. Ancak Vindland gibi örneği yok. Hem ilk yarısı zaten ortalığı kasıp kavuran intikamcı Thorfinn işlendi ve animenin zaten oluşturmak istediği Thorfinn profili buydu ve işleniyor.

Hacı zaten Vikings gibi dizi var. Ancak Vindland gibi örneği yok. Hem ilk yarısı zaten ortalığı kasıp kavuran intikamcı Thorfinn işlendi ve animenin zaten oluşturmak istediği Thorfinn profili buydu ve işleniyor.
Aziz dostum izledim ben de, neler yaşandığını biliyorum. Siz keyfini çıkarın animenin, kaliteli animasyonları var.

şogunda siyahi olsa okeysin ama viking japon piposu içince bööö
Kekoluk viking dizisi:

Aziz dostum izledim ben de, neler yaşandığını biliyorum. Siz keyfini çıkarın animenin, kaliteli animasyonları var.

Kekoluk viking dizisi:

Yani Vikingler ne kadar iyi yansıtıldı ki şu ana kadar? Elin köylü normanları yanları kazıtmış karizma abidesi diye gösterdiler.

Sıradan yağmacılar bunlar, samurayların erdemli olmasından sonra bunlar da savaşçı oldu. :oleyo:

Yani Vikingler ne kadar iyi yansıtıldı ki şu ana kadar? Elin köylü normanları yanları kazıtmış karizma abidesi diye gösterdiler.

Sıradan yağmacılar bunlar, samurayların erdemli olmasından sonra bunlar da savaşçı oldu. :oleyo:
Vikings dizisi hiç de fena yansıtmıyor.
Ayrıca sıradan yağmacılar deyip geçmezdim ben Vikinglere. Britanya'yı gele geçiren, Amerika'yı keşfeden, Endülüs ve İtalya'yı yağmalayan, Paris'i kuşatıp Fransa'nın kuzey topraklarını alan yağmacı olmaz. Çok iyi savaşçı oldukları için paralı asker oluyorlar sürekli bir de. Adamların olayı savaşmak. Cennetleri bile savaşta ölenler için. Böyle tipler adına bir dizi yapılınca ilk beklentin pasifist karakterlerle dolu huzur temalı dizi olmuyor doğal olarak.
Eh yapan yapmış, farklı bir yaklaşım olmuş ve beğenen izliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 13, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık