Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmediği tek şey her şeyi bildiği gerçeği.
atatürkün bi lafı var, en büyük emelim, maarif vekili olarak yurdumun irfanını yükseltmektir.
Her şeyi bilmiyo muydun ya, öyle diyo'lardı seni görenler.
biri vardı kahve dayısı gibi her şeyi biliyon diyordu o da. ben her konuştuğumda kendi cahilliğimle yüzleşiyorum. bi konuşuyorsam on biliyorumdur. ben on biliyorsam eminim başkası yüz biliyordur. demek ki ben daha az biliyorum. birine bilmediği şeyler söyleyince sana kibir sıçratır, sanki benim amacım onu aşağılamakmış gibi??? ben kimin ne bilip bilmediğini bilemem, herkes kendi yüzleşmeli.

biri vardı kahve dayısı gibi her şeyi biliyon diyordu o da. ben her konuştuğumda kendi cahilliğimle yüzleşiyorum. bi konuşuyorsam on biliyorumdur. ben on biliyorsam eminim başkası yüz biliyordur. demek ki ben daha az biliyorum. birine bilmediği şeyler söyleyince sana kibir sıçratır, sanki benim amacım onu aşağılamakmış gibi??? ben kimin ne bilip bilmediğini bilemem, herkes kendi yüzleşmeli.
kahvelerdeki dayı gibi her şeyi biliyon diyen birey, senin kahvelerdeki dayı gibi her şeyi bildiğini nereden biliyormuş peki, sormadım deme lütfen ashsbswjsb

Tek bildiği şey retorik, onu da bu gibi cümlelerden aşırı iyi bi şekilde yaptığını anlıyoruz... Aristo, Caesar, Cicero v.b gibi şahsiyetler bu günleri görebilseydi onun retorik sanatı karşısında düğmelerini iliklerlerdi bence ajsndjsnfskn
aristo pirim ya. keskin mantığı dönemin kaçınılmaz önyargılarından sıyrılamadığı için, o bilinmezliğe rağmen yanlış çıkarımları inanılmazdır. ha en önemlisi de insan olmak, insan olmak mantıklı olmayı imkansız kılıyor. adamın bi suçu yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık