Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pilotlar napıuor bu nasıl spor mekanik mühendisler mi yarısıyor
Şampiyonluğu genellikle araç belirliyor maalesef, çünkü en iyi 4-5 pilot birbirine yakın seviyede oluyor. O yüzden öyle bir oran verdim ama bu 4-5 pilot dışındakilere en iyi aracı versen, bunlara da en iyi üçüncü-dördüncü aracı versen yine de bunlar kazanır muhtemelen.

Şampiyonluğu genellikle araç belirliyor maalesef, çünkü en iyi 4-5 pilot birbirine yakın seviyede oluyor. O yüzden öyle bir oran verdim ama bu 4-5 pilot dışındakilere en iyi aracı versen, bunlara da en iyi üçüncü-dördüncü aracı versen yine de bunlar kazanır muhtemelen.
en top seviyede araba bu kadar önemliyse goat tartışmaları işin içinden çıkamazsın herhalde

en top seviyede araba bu kadar önemliyse goat tartışmaları işin içinden çıkamazsın herhalde
Bazıları kolaya kaçıp en çok şampiyon olan, en çok yarış kazanan goat deyip geçiyor da çoğunlukla dediğin gibi oluyor. Biri çıkıp 90larda yarışıp bir şampiyonluk kazanmış adam için en iyi araçta yarışsaydı 10 şampiyonluğu olurdu diyor, bir cevap veremiyorsun. :D

Eskiden araçları sürmek daha zordu, teknoloji geliştikçe daha çok araca bağlı olmaya başladı herşey aslında. Top seviye pilotların seviyeleri de aşırı fark etmiyor. Tabi yetenek farklılıkları ve form durumları değişiyor.

Çok çok nadir de olsa zirveye kıyasla zayıf araçla şampiyonluk mücadelesi vermiş kişiler oluyor tarihte...

One piece başlatmak için 2 yeni kurban buldum sanırım birine ilk 100 bölümü birine ilk 10 bölümü atarak başladım hadi bakalım :ehe: ben yandıysam herkes yanacak

bu tripler beni bitiriyor ya. türk veya italyan değilim yönetmenim.... bra salın ya :S bi italyan şunu diyemez demez ama türklerde taa osmanlıdan beri kimlik reddi bi aşağılık kompleksi var. koskoca anadolu, koca akdeniz coğrafyasında merkezi dışında halkı düşünmemiş yağmacı osmanlı pr ı yapan bu toplumu anlamak çok zor. yamama osmanlı kültürünü fes etmek varken yığma türk kültürünü fos mantarlara çevirip beslenip kafayı buluyor bu millet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık