Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bal gibi de öyle. Bu kitleyi besleyen zaten karşıt görüştekilerdir. Diğer taraf çok mu melek sence ? Jahrein'in kitlesi diğer gördüğüm kitlerden pek farkı yok. Eğer "Jahrein, şunu yapmış. Alçak şüşko, neden fikir değiştirdin. Bakın bu şüşkonun peşine takılan da şüşko gibi. Bunlar bir grup heyecan arayan genç" değil ise; ben de sorarım. Konumuz o zaman ne ? Çünkü bu çocukların neden böyle olduğu bariz. Ülkenin genel sosyolojisi bu grupların oluşmasına gayet elverişli. Hem Jahrein o kadar da önemli biri değil. Ancak anlayabilene. Fikirde birlik olur ve değerlendirirsin. Tabii aklını kullanabiliyorsa. Eğer birinin fikileri için bir avukat arıyorsak; fikrinin ne kadar savunulabileceğine göre değişir. Ancak kişi savunulamaz. Çünkü insan değişkendir. O zaman kanka biz ne üzerine tartışıyoruz ? Jahrein mi, yoksa fikirleri mi ?
Sen ne saçmalıyorsun?

Sen ne saçmalıyorsun?
Ee kanka niye tartışıyoruz o zaman ? Geliyorsun Jahrein için beni etiketliyorsun. Sonra da bana bu adamı ve bu çocukları tartışalım diyorsun. Sonra "sen ne saçmalıyorsun" diyorsun. Farkındasın değil mi ? Benden alacağın üstteki cevaplar gibi olur. İstediğin cevap ne ? Belli ki kafanda benimle ilgili bir profil oluşturmuşsun; cevap konusunda tatmin olmamışsın.

Dolar o zaman 10'a doğru yaklaşıyordu. 2021 sonunda da çıktı. Hatırlarsanız Kılıçdaroğlu o zaman Tayyip'e "gel hadi şimdi erken seçim ilan et senle ben diyodu." Tayyip aday olamaz diyene de "hayır gelsin, bahane etmesin" tarzı laflar söylüyordu. O zamanlar etmiş bu lafı.
@William cutting

Dolar o zaman 10'a doğru yaklaşıyordu. 2021 sonunda da çıktı. Hatırlarsanız Kılıçdaroğlu o zaman Tayyip'e "gel hadi şimdi erken seçim ilan et senle ben diyodu." Tayyip aday olamaz diyene de "hayır gelsin, bahane etmesin" tarzı laflar söylüyordu. O zamanlar etmiş bu lafı.
bu dansözü niye paylaşıyonuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık