Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Marco kral galiba ben senin avatarında yer alan seriyi arıyorum :) .Bu seri böyle güç seviyeleri çok yüksek olan tanrılı manrılı bir seri deği mi?

Suan güncel iOS sürümü 15. Whatsapp’ın gereksinimi minimum ios 10. YouTube’un 12.
Twitter’ın 13. İnstagram 12. Yputube 12. Yani ios 14-15 yüklenebilen bir telefonu hatrı sayılır bir süre kullanabilirsin diye düşünüyorum. (2-3 sene)

bu uygulamadan uygulamaya değişiyor mesela whatsapp zorunlu güncellemeler yapıyor. Bazı uygulamalar ise eski sürümü kullanmana devam etmene izin veriyor. Bende eskiden iphone6 Vardı yazılım güncellemiyordum bilerek. YouTube ara ara hata veriyordu hatta app store’a göre benim telefonum YouTube’u desteklemiyordu sürüm olarak ama ben kullanabiliyordum.

en basit uygulamaları kaldırsın benim için yeter gibi sorarken öte yandan da iphone 13, pro max mi alsam demen ilginç olmuş.
iphone 13 pro Max biraz lükse kaçar açıkçası fiyat performans olarak ama gerçek anlamda fiyat performans için ne eski iPhone alınır ne de en yenilerinden. Yurtdışından falan iphone 11 -12 alabiliyorsan onları al. iphone :13, pro max bir opsiyon olarak gözünde varsa ben olsam 12 falan alırdım. Bence Apple’ın suanda fiyat performans olarak alınabilecek en iyi telefonları iphone 11 ve xr. Xr’da eskidi biraz gerçi. İphone 7 -8 falan almaya gerek yok tuşlu telefonlar ve küçükler. Ve ucuzda değiller yine.Iphone xr’dan düşük bir model iphone alma bence. Xr kullanıcısı olarak iphone 11 almalısın derim. F/p olarak.
EyvAllah kardeşim cansın, 13 pro max i dayımın arkadaşı getirtebilirim dediği için söyledim yoksa dediklerine aynen katılıyorum.
İkinci elde nasıl hareket edebilirim di aslında öğrenmek istediğim. Bende X ve 11 arasında kalmıştım açıkçası, söylediklerin iyi oldu benim için şimdi biraz daha 11'e eğilebilirim:good:

EyvAllah kardeşim cansın, 13 pro max i dayımın arkadaşı getirtebilirim dediği için söyledim yoksa dediklerine aynen katılıyorum.
İkinci elde nasıl hareket edebilirim di aslında öğrenmek istediğim. Bende X ve 11 arasında kalmıştım açıkçası, söylediklerin iyi oldu benim için şimdi biraz daha 11'e eğilebilirim:good:
X sakın alma. İkinci el her zaman riskli olsa da Apple ürünleri sağlamdır garantisi devam eden bir telefon üzmez diye düşünüyorum. Ama ikinci ellere çekilen fiyatlarda fahiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık