Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Bence 1-2 milyondan daha fazladır vaka sayısı. Ben 30-40 milyon olduğunu düşünüyorum.
Ülkelerdeki vaka sayısının tespit edilenden çok daha fazla olduğu görüşü hakim. Yani bir sürü taşıyıcı var. Dolayısıyla 30 40 milyon kişi de enfekte olmuş olabilir ama Çin istese de bunu tespit edemez. İtalya için dahi yanlış hatırlamıyorsam 6 milyondan bahsediyorlardı.

Ülkelerdeki vaka sayısının tespit edilenden çok daha fazla olduğu görüşü hakim. Yani bir sürü taşıyıcı var. Dolayısıyla 30 40 milyon kişi de enfekte olmuş olabilir ama Çin istese de bunu tespit edemez. İtalya için dahi yanlış hatırlamıyorsam 6 milyondan bahsediyorlardı.
İşte bunun için olabildiğince test yapmak lazım. Bu işi en iyi Güney Kore yaptı o bakımdan. Ne kadar çok test yapılırsa bu iş o kadar kontrol altına alınması kolaylaşır. Bu virüsün en büyük tehlikelerinden biri bu bilinmemezlik.

Babamı bugün taburcu ediyorlar.

14 gün sonunda çıkıyor hastaneden. Çok şükür kazasız belasız atlattık.

Buradan destek mesajları yazan iyi niyetlerini ve dualarını esirgemeyen arkadaşlardan da Allah razı olsun. Umarım daha fazla kimsenin canı yanmadan bu belayı atlatırız.

Buradan destek mesajları yazan iyi niyetlerini ve dualarını esirgemeyen arkadaşlardan da Allah razı olsun. Umarım daha fazla kimsenin canı yanmadan bu belayı atlatırız.
Çok sevindim hocam. Diger aile uyeleri de atlatti mi?

Valla bu konu da net bir şey söylemek doğru olmaz. Elimizde Küba gibi bir örnek varken.
da bitişik olcak, sonuçta "konuda" derken "bu konunun içinde" demek istiyorsun. iyi forumlar.

geçmiş olsun tekrardan.

@Jacques, @Alcatraz ırkçılığa devam mı brolar ? Arada giriyorum başlığa da son zamanlarda denk gelemedim yazılarınıza yeni tipler türemiş onlara bakıyorum. Ölsün mü küçük çinli bebekler falan hı ?

Çok sevindim hocam. Diger aile uyeleri de atlatti mi?
Atlattılar tam emin değilim. Hala halsizlik ve öksürük var. Annemin zaten covid olmadığını söylediler bilinmeyen enfeksiyon yazmışlar dosyasına eve yollamışlardı.

Ablamı da taburcu etmişlerdi evde odasında karantinadaydı. Onun da ateşi öksürüğü tekrar başladı ama eskisi kadar kötü değil. Herhalde iyileşiyordur. Evde kontrol edileceğini söylemişlerdi. Gün aşırı doktorlar arayıp durumunu soruyor bir sıkıntı olsa tekrar aldırırlardı herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık