Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

@Smoker geçmiş olsun.

Ben de aşı vurulmadım henüz.

Okula başlarsam 3 günde 1 test vermem gerekecek. İstemeye istemeye, 3 günde 1 test vermekle uğraşmamak için aşı olacağım.
Aslında 3 günde 1 test vermek canımı sıkmaz da, boş yere pozitif çıkar da eve kitlenirsem veya benim yüzümden diğer öğrenciler karantinaya girerse canım sıkılır.
Yarın sabaha alayım bi randevu madem :/
Test berbat bir şey, yapılış şekli çok kötü. Sırf o testi yaptırmamak için bile aşı olunur. Randevu da almana gerek yok. Ben test yaptırdım, sonra gittim direkt aşı yapılan yere girişimi yaptılar, oldum hemen.

ben sayamıyorum artık kaç kere karantinada kaldığımı, temaslı olarak. bu kadar temaslı içinde bana bulaşmama ihtimali yok ama ben de hiçbi zaman belirti göstermiyorum. yorgunluk, halsizlik, kas, eklem, baş, boğaz ağrısı gibi şeyler hiç gerçekleşmiyor :S taşıyıcı olarak aşı olup geçmek lazım bence. o an hasta olduğunu bilmediğinden hastalığın yayılma hızına katkıda bulunmaktan başka bişey değil :S istediğin kadar önlem al, insanlar da diğer canlılar gibi çok hijyenik davranamıyor, ellerimiz illa bi yerlere değiyor, illa yüzümüze burnumuza ağzımıza dokunuyoruz önlemleri unutarak. sürekli bunun bilincinde olmak yorucu :/ aşı olun

Ben hiç karantinaya girmedim hiç covid olmadım covide en yakın olduğum an aşı yaptırdığımda kolumun ilk 15 dakika kaşınmasıydı. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık