Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Üniversiteler 1 Ekim'de açılacakmış. (Son durum bu şekilde, bir değişiklik olur mu bilinmez.)

Bir de örgün eğitim konusunu da rektörlere bırakmışlar. Umarım karma bir sistem güderek (%40 online, %60 orgün ve seyreltilmiş), insan kalabalığını engellemeye yönelik güvenli adımlar atarlar.

Üniversitelerin açılmasını her şeyden çok istiyorum. Aile evi pek benlik bir yer değil :/
Hocam açılsa bile 1 2 aya vaka fazlaligindan kapanacak. O yüzden açılmaması en iyisi.

Tam ihtiyacım olan şey bu işte. (Ben yakalanmadığım sürece .d)

1-2 ay da olsa kendi şahsi evimde yaşasam, aile gürültüsü/baskısı olmadan. Psikolojim biraz daha düzelebilir. Sonrasında kapanırsa da np.
Ailenin varlığının stres yaptığı durumlara oldukça hakimim, o yüzden derdini anlıyorum ama tek başına eve kapanmak (hem de 1-2 ay) öyle çok da harika bir şey değil. Sorun sadece sosyalleşmemek değil, hareketsizlik çok büyük dert.

Ailenin varlığının stres yaptığı durumlara oldukça hakimim, o yüzden derdini anlıyorum ama tek başına eve kapanmak (hem de 1-2 ay) öyle çok da harika bir şey değil. Sorun sadece sosyalleşmemek değil, hareketsizlik çok büyük dert.
Tek başına derken .d ev arkadaşım ve sevgilim de olacak elbet. Sadece istediğim zaman yalnız kalabileceğim. Bu çok güzel bir şey.

Ve tabi ailenin sürekli darlaması vs... Bunaldım gerçekten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık