Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Geçmişten Bugüne Smoker

@Phoenix

Bilader sen tek atmanın mantığını kavrayamamışsın. Hala diretmeye çalışıyorsun. Luffy vs Belamy. Luffy Belamy'e tek attı. Tek vuruş. Darbe almadan. İlk saldırısında yendi. Bu tek atmadır. Anladın mı burayı? Law vs Smoker. Law bir sürü saldırı deniyor olmuyor. Smoker deniyor olmuyor. Birbirine üstünlük kuramıyorlar. Sonra Smoker acemilik yapıp gafil avlanıyor ve Law Mes tekniği ile kalbini alıyor. Bu iki vs birbiriyle aynı diyorsan, diyecek bir şey kalmamıştır zaten.
Luffy darbe alıyor ama :(

Evet, ne var bunda? Smoker vs Jinbe'de de her iki taraf birbirine vurabiliyor ve ortada dezavantaj yok, Ace vs Jinbe'de de her iki taraf birbirine vurabiliyor ve ortada dezavantaj yok.
Ace'in saldırılarına dayanabilmek için busoshoku ve üst düzey direnç lazım.Jinbenin direnci falan iyi ancak 5 günlük dövüşte baya zayıflamıştır.Oda bir canlı sonuçta.
Ancak Smoker'da öyle birşey yok.
Yani Jinbe Smoker karşısında Ace'te olduğu kadar yıpranmaz.Yanlışmıyım ?

Ace'in saldırılarına dayanabilmek için busoshoku ve üst düzey direnç lazım. Jinbenin direnci falan iyi ancak 5 günlük dövüşte baya zayıflamıştır.Oda bir canlı sonuçta.
Ancak Smoker'da öyle birşey yok.
Yani Jinbe Smoker karşısında Ace'te olduğu kadar yıpranmaz.Yanlışmıyım ?
Meyve Güçleri diye birşey var, One piece de hangi gücün hangisine ne şekilde işe yarayacağını bilemezsin. Dragon Ball değil bu seri, belirli güç seviyeleri var ama sen tutup iki Logia'yı Jinbe ye göre değerlendiremezsin. Smoker'in hakili vuruşları muhtemelen Ace'in ateş logiasının gücünden düşüktür, ve Jinbe Ace'ten daha fazla etkilenir. Ama şuanki Smoker'i yamultur diyebilirim vurabilirse.
Ben de bundan bahsediyorum zaten. Bu adamı neden "yea meyvesi olmasa görürüm ben onu" diye değerlendiyorsunuz? Adam meyvesine güvenmenin cezasını önce yakalanarak sonra da ölerek ödedi zaten, ama meyvesi var mı var.

Yere çakılmış işte gayet darbe olarak sayılabilir :S (Çok pis şansımı zorlarım) Sıçrayan atlama da güzel çeviriymiş:D

Ben de bundan bahsediyorum zaten. Bu adamı neden "yea meyvesi olmasa görürüm ben onu" diye değerlendiyorsunuz?Adam meyvesine güvenmenin cezasını önce yakalanarak sonra da ölerek ödedi zaten, ama meyvesi var mı var.
Ben öyle birşey ima ettim mi?Birbirlerinden tamamen farklı iki logiayı Jinbe üzerinden kıyaslamanın yanlış olduğunu savunuyorum.Gerekçesinide belirttim.Ace'i böyle değerlendirdiğim kanısına nerden vardın anlamadım.
Yere çakılmış işte gayet darbe olarak sayılabilir :S (Çok pis şansımı zorlarım) Sıçrayan atlama da güzel çeviriymiş:D
Luffy marineford'a yukarıdan düşerken lastik olduğum için bana birşey olmayacak diyordu.Yere düşüp yaralanıcak adam değil.

Dalga mı geçiyorsun ciddi misin? Bilmiyorum ama manga sayfasında darbe almadığı gayet açık.
Geyik yapıyorum mangaya hiç bakmamıştım bu dövüşte. Şansımı zorluyorum dediğim o üstüne Bellamy'nin yumruğunu isabet edip etmemesi bir ifade etmiyor sonuçta aynı yere çakılma sahnesi mevcut. Yani hiç darbesiz diyemezsin bu dövüşe.

Luffy marineford'a yukarıdan düşerken lastik olduğum için bana birşey olmayacak diyordu.Yere düşüp yaralanıcak adam değil.
Siz harbiden geyik yaptığımı anlamıyor musunuz orada? Bellamy'nin herhangi bir vuruşunun da bir değeri yok Luffy karşısında. Bunu tartışmıyoruz ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık