Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Garp, Sakazuki'yi Öldürebilir miydi?

Öldürebilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    332
Ben haki açıklanmadıgı için diyorum. Açıklansa garp da cok iyi bir haki kullanicisi denilse o zaman tamam öldürür derdim. Ama ortada haki yok bişey yok. Nasıl öldürsün
Zaten orada açıklanmasına gerek yok ağam serinin ilerleyen safhalarındayız ve Garp'ın nasıl biri olduğu ortaya çıkmış iken sene 2009 değilki MF savaşı yeni yaşanmıyor ki Garp'ın nasıl bir adam olduğu seri ilerlediği için artık ortaya çıkmış hadi sene 2009 olsun MF'yi yeni tartışıyor olalım gene yav bu adam Akainu'yu, Kizaru'yu tanklayan Marco'yu tek yumruk ile sadece tek yumruk ile en tepeden savaş alanı meydanına yeniden yollayıp nevrini döndürmüştür, Marco bir noluyoz ak çekmişti kendi kendine :D

Olmadığını nereden biliyorsun, o muhteşem hızlı Garp'ı Sengoku daha hızlı giderek durdurmamıştır herhalde :oleyo2:

Adım adım o tarafa giderken gömmüşler kafasını yere zaten Garp'ın şimdiye kadar darbe aldıktan sonra düşmediği hiç görülmüş şey değil :ehe:
Sen neden öldüremezdiye oy atmadın rengini belli ette bilelim yoksa başka şeyler düşüneceğim :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık