Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
The Last Watch şeydi yayınlanmış. Son bölüm senaryosu okunurken Varys'in oyuncusunun tepkileri aslında her şeyi özetliyor. Adam okuma boyunca tarlası yanmış çiftçi gibi baktı.

Farketmeyenler için yazayım:

Brienne kitaba joffrey’nin tyrion tarafından öldürüldüğünü yazmış. Mahkeme kararı verildiği için normal ama şaşırdım yine de. Tyrion kingslayer mı yani şimdi?

Farketmeyenler için yazayım:

Brienne kitaba joffrey’nin tyrion tarafından öldürüldüğünü yazmış. Mahkeme kararı verildiği için normal ama şaşırdım yine de. Tyrion kingslayer mı yani şimdi?
O kitaba kayıtlara ne geçtiyse onu yazmak zorunda. Kayıtlarda da Tyrion'ın öldürdüğü geçiyor.

Ekşiye sızdırılan senaryoyla ilgili bir entry girdim 3 gün sonra girdiğimde 6 - 7 tane mesaj atmışlar link için bulamadık diye.Mesaj yağmurunu görünce şaşırdım baya.Hakkaten google kullanmayı bilen çok az kişi var.Yani demek istediğim anahtar kelimelerle bilinçli kullanmayı.

O kitaba kayıtlara ne geçtiyse onu yazmak zorunda. Kayıtlarda da Tyrion'ın öldürdüğü geçiyor.
Ben onu yazmasından ziyade tyrion’ın el olmasına şaşırıyorum. Olenna da kendi kabul ettikten sonra belki tyrion’ın adı temize çıkmıştır sandım. Herşeyi geçtim Bran bu işe yarasaydı bari. Brienne de öğrenebilirdi sansa sayesinde.

Halk zaten ya dany’nin eliydi diye ya da ona ihanet etti diye sevmiyor. Bi de önceki kralı öldürdüğü biliniyor. Kingslayer olmak büyük bi onursuzluk zaten. Halk içine nasıl çıkacak bu adam? Song of ice and fire’da adı da geçmemiş.

Bana kalsa gebersin zaten sevmiyorum. Ama adamı el yapacaksan adını temize çıkar bari (bran’e diyorum). Kimgslayer olmak basit bişey değil.

Ben onu yazmasından ziyade tyrion’ın el olmasına şaşırıyorum. Olenna da kendi kabul ettikten sonra belki tyrion’ın adı temize çıkmıştır sandım. Herşeyi geçtim Bran bu işe yarasaydı bari. Brienne de öğrenebilirdi sansa sayesinde.

Halk zaten ya dany’nin eliydi diye ya da ona ihanet etti diye sevmiyor. Bi de önceki kralı öldürdüğü biliniyor. Kingslayer olmak büyük bi onursuzluk zaten. Halk içine nasıl çıkacak bu adam? Song of ice and fire’da adı da geçmemiş.

Bana kalsa gebersin zaten sevmiyorum. Ama adamı el yapacaksan adını temize çıkar bari (bran’e diyorum). Kimgslayer olmak basit bişey değil.
Yav ona bakarsan Lekesizler Jon'a bölüm başında düşmanların cezasını kendilerinin verdiğini söyleyip Lannisterlar askerlerinin boğazını kesti bölüm sonunda Jon için "Yav hele bir kral seçin de cezasını verin" dedi. Yani dizinin son sezonu için "bu saçma olmaz mı?" deme çünkü evet saçma. Kitapta da Tyrion'ın hikayesi böyle bitse bile bu kadar mantıksız işlenmez merak etme.
Yani bir şekilde halkın seveceği bir figür haline gelir en sonunda El olursa.

Şu sahneyi tekrar izleyince bir şey farkettim.Dizinin üç başrolü Jon,Daenerys ve Tyrion üçünün de annesi doğum sırasında ölüyorlar.

Çok abartıyorsunuz, final abartıldığı kadar kötü değil. Game Of Thrones gibi bir dizinin tam olarak mutlu sonla bitmesi beni tatmin etmezdi.
Daenerys'in ani değişimi işleri batırdı. Bazı insanlar bunun önceki sezonlarda az çok belli edildiğini düşünüyor.
Ama bu değişime bizi kesinlikle hazırlamadılar. karakter gelişimini tamamen çöp oldu.
Ayrıca 6 bölümlük final sezonunun ilk 2 bölümü bu kadar boş geçmeseydi belki insanlarda biraz daha iyi bir izlenim bırakabilirlerdi.
Gereksiz bir aceleyle bitirdiler. Ama ben herşeye rağmen memnunum.
Lady Stoneheart'ı dünya gözüyle görebilseydim benim için muhteşem bir final olabilirdi. İçimi burkan tek şey bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık