Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Çekim hatalarına hadi neyse dersin, ben hiç set ekibinde çalışmadım dersin, zor iştir dersin kendi kendine. Hepsini anlarım da 8 sezon dizi çek ama Gendry'nin piçlik soyadını yanlış bil, böyle şey olur mu? Kitabı hiç mi okumadınız???

Sonu hakkında benim görüşüm olmamış. kampanya başlatılan malum siteye kayıt olup ben de imza attım, 1,5 milyon imza atan insanın arasında olmanın gururunu taşıyorum
Kitabı okumak mı? 4.bölümde planı yaparken Euron Greyjoy ve demirdonanmadan bahsediyor bölümün devamında Demirdonanma Rhaegal'i düşürüyor.Bölümden sonra senaristin yaptığı açıklama "Dany demirdonanmayi unuttu ama onlar Dany'i unutmadı" oluyor.Yani adamların kitabı bırak kendi çektikleri bölümü izledikleri meçhul.

Son sezonda akıl, mantık yoluyla izah edilemeyecek saçmalıkları, küçükten büyüğe doğru sıralıyayım.

1- Ghost'un muhabbet kuşuna dönmesi, ulan Kurt denilen canlının kafamda bıraktığı imajı bile hiç ettiniz Allah belanızı versin :of:

2- Winterfell savunmasında mancınıkları koydukları yer :byee:

3- Tyrion'un zeka seviyesinin geldiği nokta.

4- Arya'nın karakteriyle uyumsuz Dany nefreti.

5- İnanılmaz atışlarla Ejder avlayan tayfa.

6- İnanılmaz bir şekilde her şeye tek atan Ejderha.

7- Jaime'nin bacısına hemde çocuğunun ölüsü kaldırılırken tecavüz etmesi. Ama işin saçma kısmı bu tipin bağışlanacağını düşünüp, ne kadar iyi bir adamdı keşke bacısına kılıç saplasaydı denmesi :oleyo2:

8- Night King'in sıradan bir orktan daha derin olamaması, Evet hep eleştirilen Lotr'un en saçma yaratıklarından bile daha derin değildi. Şimdi ne kadar gri karakter var deyip kendimizi tatmin etmeye devam edelim :fool:

9- Bran'ın neye dönüştüğünü, amacının ne olduğunu, amacına ulaşmak için neler yaptığını yada bilerek yapmadığını bize hissettirmemeleri.

10- Jaime ve Cercei'nin son sezona kadar yaşamaları, gerçi daha önceki sezonların toplamının oluşturduğu bir saçmalıklar dizisiydi ama neyse.

11- Arya ve Tyrion'un hala yaşamaları. Diğer tüm saçmalıkları toplarsak bile bu iki karakterin hala yaşıyor olmalarından saçma olmaz.

12- Lekesizlerin toplantıyı bekleyip elindeki adamları öldürmemeleri.

13- Long Night'tan sonra bir kaç kişi gördüğümüz Winterfell'den boyuna asker türemesi :oleyo2:
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Yalnız finalden oldukça memnunum, Vatikanı havaya uçurdu diye Kraliçe olan gereksizle, duvar arkasına giden Avengers ekibini izledikten sonra aşağı yukarı saçmalıkların diz boyu gideceğini anlamıştım en azından, Starkların kazandığı bir final izledim :a:

Yeni bitirdim. Önce ki izlediğim sezonlarda ki zamanıma yazık etmişim resmen lan.

Bir sezon finali ancak bu kadar kötü olabilirdi. Hani yani her şey o kadar amaçsız ve saçma olmuş ki uzun uzun yazasım bile gelmiyor yani...

Edit: Bunu izleyene kadar Arka sokaklar izleseymişim daha iyiymiş :(

Üç gözlü kuzgun “bana master of whispers lazım” dedi lan. Düşündükçe aklıma ne saçmalıklar gelecek acaba:D geçmişi ve hatta geleceği görüyorsun (kral olmaya geldim diyor velet). Ama hala sır toplamak için çoluk çocuğu kullanacak adam lazım (dany çocuk bırakmadı gerçi). Zaten zamandan bol bişeyin yok sırlarını kendin topla işte.

Suikastlar için istiyor desek o da lazım değil ki. Gir bi kuşa git öldür adamı. Yetmezse git bi ayıya falan gir adamın evini yık.

Şimdi düşünce bu çocuk kral yerine master of whispers falan olsaymış keşke. Veya measterlarla çalışsaydı. Kral nedir?

Son düzenleme:
Herkes eleştiriyor ne olsaydı yani Dany Jon evlenseydi pembe dizi gibi mutlu son mu olsaydı.Bu dizi hep teorilerin dışında gerçekleşti zaten izlenme sebebide bu.(Christopher Nolan filmleri tarzı) Ayrıca Jon mutlu oldugu yere kuzeye döndü hoşuma gitti adamın halkı yabaniler zaten aşık oldugu kadında yabaniydi.

Sonuç olarak daha iyi olabilirdi ama dedigim gibi herkesin aklına gelen teorilerle bitirmemişler böylede gayet güzel olmuş gelmiş geçmiş şuana kadar en iyi dizidir net.

Herkes eleştiriyor ne olsaydı yani Dany Jon evlenseydi pembe dizi gibi mutlu son mu olsaydı.Bu dizi hep teorilerin dışında gerçekleşti zaten izlenme sebebide bu.(Christopher Nolan filmleri tarzı) Ayrıca Jon mutlu oldugu yere kuzeye döndü hoşuma gitti adamın halkı yabaniler zaten aşık oldugu kadında yabaniydi.

Sonuç olarak daha iyi olabilirdi ama dedigim gibi herkesin aklına gelen teorilerle bitirmemişler böylede gayet güzel olmuş gelmiş geçmiş şuana kadar en iyi dizidir net.
Kurtlar Vadisinden iyiyse başlayayım bu yaz. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık