Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Bundan sonra 28 Nisan tarihinde avatarlarımızın kenarında siyah kurdele olacak. Westeros'un gördüğü en büyük yiğidi böyle analım.

Bölümle ilgili son bir yorum atayım.

İyi tarafı
Verdikleri gerilim ve çaresizlik hissi. Bunu sevdim bayağı.
Lyanna öldü ama devi yanında götürdü.
Arya'nın yeni silahıyla olan gösterisi.
Theon'un Bran'ı savunurken geriye kalan son kişi olması.

Kötü tarafı
Sam gibi ölmesi gerekirken yaşayan karakterler.
Ejderhaları yeterince kullanamadıklarını düşünüyorum. Jon bir ara maç izler gibi izliyordu sanki.
Bran yem olmaktan öteye gidemedi. Son 3 bölümde bir şey göstermedikleri taktirde bu karakterin olayı neydi denebilir.
Azor Ahai'yi bekledik ama yok. :artiz:
Uzun zamandır beklenilen Jon vs Night King gerçekleşmedi. Herhalde bölümün en kötü tarafı buydu.
Arya sahnesini ilk izlediğimde beğenmiştim bayağı. Sırf NK öldüğü için. Yalnız nasıl oldu bu demekten kendimi alamadım diğer arkadaşlar gibi. Oldu bittiye getirilmiş maalesef.

Bölüm bittiğinde yürü be Arya diyerek bölümü sevdiğimi belirtmiştim. Ama tüm bu yazdıklarım ve diğer kişilerin haklı eleştirileri üzerinden bu bölümün seriye hakaret olduğunu düşünüyorum.

Diğer 3 bölüm için benim yine bir merakım var. Bakacağız artık Cersei ne yapacak.

Night King böyle ölünce diziye olan ilgi yarı yarıya azalmıştır, buna eminim. Ancak bir altyapısı olsaydı bu ölümün, daha anlamlı olurdu. Mesela Sauron yüzük lavın içine düşünce öldüğü zaman kimse "Ulan bu Sauron ne saçma öldü öyle" demedi. Çünkü bunun altyapısını Tolkien yazmış zaten. Hepimiz onun nasıl ölebileceğini biliyorduk.
Night King hakkında ise hiçbir şey bilmediğimiz için bu şekilde ölmesi saçma geliyor. O bıçakla alakalı bir şeyler söylense ve Night King ağaç altına gelince ortalık karışsa ve Arya bıçağı saplasa, kimse bu senaryoya bir şey diyemezdi. Night King onu öldürebilecek tek silahla, karambolde öldürülmüş olurdu.
Yapılan tek açıklama Valyria çeliğiyle Ormanın Çocukları'nın ejderhacamını soktuğu yerden darbe almasıyla ölebilecek olması. Diğer bölümde açıklamazlarsa kötü bitirilen diziler sıralamasında en üstlere oynar.

Yapılan tek açıklama Valyria çeliğiyle Ormanın Çocukları'nın ejderhacamını soktuğu yerden darbe almasıyla ölebilecek olması. Diğer bölümde açıklamazlarsa kötü bitirilen diziler sıralamasında en üstlere oynar.
Birincisi Arya bıçağı oraya değil, karnına saplıyor. İkincisi de bu açıklamayı önceden yapmaları gerekiyor, sonra değil. Onlar bize ihtimali söyler, nasıl olacak diye biz düşünürüz.

Birincisi Arya bıçağı oraya değil, karnına saplıyor. İkincisi de bu açıklamayı önceden yapmaları gerekiyor, sonra değil. Onlar bize ihtimali söyler, nasıl olacak diye biz düşünürüz.
Sanırım BTS'de söylüyorlar bunu. Arya'nın Night King'i öldüreceğini 3 sezondur bildiklerini açıkladılar. Aynı açıklamada Arya'nın hançeri aynı yerden soktuğunu söylüyorlar. Bence de karnına sokuyor ama açıklama bu yönde malesef.

R'hollor adam değildir.Beric 6 kere duvar olmak gibi basit bir görev için dönmüş.6 kere ölüm acısını yaşadı bu adam.Onunda dediği gibi her gelişinde biraz daha eksik kaldı.Adam da yaşama sevinci kalmamıştır be.Jon'un da dediği gibi hangi Tanrı böyle bir şey yapabilir ? :/

Cersei haklıymış. Diziyle ilgili tek beklentim dany ve jon'un ölmesi bundan sonra beklenmeyeni yapmak için nk'yı arya'ya öldürttüler belki cersei de kazanır aynı sebepten.

Wight yakalayalım da Cersei'yi ikna edelim olay örgüsünün ne kadar saçma olduğunu gördük. Her türlü gelmeyecek kadın için boşa ejder gitti, kadın da gelmemekle haklı çıktı. Yüzde bin karlı Cersei.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık