Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Night King'i canladıran aktörün değişmesi çok kötü olmuş bi ben mi fark ettim bilmiyorumda bu sezonki NK çok kötü.
6.Sezon Night King

7.sezonunki
Bana kalırsa saçları uzun uçusan bilader olmalıydı.Starwarsdaki Dark maulun mavi versiyonu la bu.Hiç göze ölümsüz çılgın buzdan bi kötü gibi durmuyo.LA kötü dediğin uzun saçlı olmalı. :D Örnek Alucardo.Al koy Alucardın mavi versiyonunu şunun yerine dünyanın yarısından fazlası dizinin köpeğe olur.:at::at:

Bana kalırsa saçları uzun uçusan bilader olmalıydı.Starwarsdaki Dark maulun mavi versiyonu la bu.Hiç göze ölümsüz çılgın buzdan bi kötü gibi durmuyo.LA kötü dediğin uzun saçlı olmalı. :D Örnek Alucardo.Al koy Alucardın mavi versiyonunu şunun yerine dünyanın yarısından fazlası dizinin köpeğe olur.:at::at:
Harbi o çığlık atan uzun saçlayı lider yapsalar fena olurdu.

Kitapta Night's King'in varlığı belli değildi dizide savaşa mi girdi adam. :hoo:
Evet, üstelik Night King ve Night's King farklı kişilermiş.
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Night_King
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Night's_King

Kitaplarda Night's King'den bahsediliyor da Night King var mı Night's King ile aynı kişi mi belli değil. Umarım George Martin farklı kişiler olarak yazmaz. Epey kafa karıştırıyor şimdiden.
Got da değişik o ya.Soy isim babadan ama annen belli değil ise piç oluyorsun.Baban neyse o evet ama sonuçta yarı yarıya.Anneden stark kanı geliyor.Ve gayri meşru olduğu için her daim piç olarak kalacak jon.
Anne veya baba soylu olsa da fark etmez. Eğer evli değillerse piç sayılıyorlar. Eğer kral/kraliçe izin verirse piç çocuk hanedan soy ismini alabiliyor. Ramsey Bolton örneğinde olduğu gibi.

Cercei kehanetin deki kraliçe Sansa , öldüren kardeşide Jaime. Çünki final de kral Tyron , kraliçe de Sansa olucak :)

Duvar'ın 13. komutanı Stark Ak gezene aşık olup NK olur. Bizim izledigimiz NK ayrı kişiler hatta ölmüş NK güclerini başkasına aktarabiliyo kendisine varis seciyo bildiginiz. Gelen soru üzerine bunu acıklıyo (George R. R. Martin) dizide ikisi aynı kişi diye işleniyo diyolar ama kitapda farklı olacak.

Duvar'ın 13. komutanı Stark Ak gezene aşık olup NK olur. Bizim izledigimiz NK ayrı kişiler hatta ölmüş NK güclerini başkasına aktarabiliyo kendisine varis seciyo bildiginiz. Gelen soru üzerine bunu acıklıyo (George R. R. Martin) dizide ikisi aynı kişi diye işleniyo diyolar ama kitapda farklı olacak.
Dize de gördüğümüz nedir o zaman ? Dizi de ise Ormanın çucukları olayları başlatıyor gibi , bu konuya biraz açıklık getirebilir misin ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık