Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Tam hesap yaparsak olayların başlangıcından bu günkü bölüme kadar iki yıl geçmiş oluyor aslında. 1. kitap başladığında yıl AL 298'di ve Joffrey'nin düğünü AL 300'ün ilk gününde yapıldı.
http://viki.gameofthronestr.com/index.php/Önemli_Olaylar_Kronolojisi#Kronoloji

Ekşın değil be hacı, en azından uzatılmaması iyi olurdu. Roman'da zaten her karakteri tek tek uzunca işliyor yazar ve konuları da güzelce yediriyor. Bu arkadaşlar tamamen gereksiz sahneler çekiyorlar, önemli karakterleri atlıyorlar. Yani o kadar gereksiz sahne yerine senin dediğin gibi karakterleri güzelce inceleseler eyvallah derim.
ya hocam attığın linke var ya ama :of: yiyebileceğim en büyük spoiler ı yedim kahretsin :of: daha da yorum bile okumam bölümlerle ilgili :agla:

ya hocam attığın linke var ya ama :of: yiyebileceğim en büyük spoiler ı yedim kahretsin :of: daha da yorum bile okumam bölümlerle ilgili :agla:
Kusura bakma hacım ama linkte kronoloji yazıyor, tahmin etmen gerekirdi. :(

Bu gif hangi sahneden ?
Bak bunu unutmuşum, fragmanda spoiler vermiş adamlar. :D

Spoiler
Son kararın mı?
Dağ vs Oberyn sahnesi. Oberyn Tyrion için dövüşüyor, Dağ da Cercei için. Oberyn intikam almak için onla dövüşmeyi özellikle istiyor.

Kusura bakma hacım ama linkte kronoloji yazıyor, tahmin etmen gerekirdi. :(

Bak bunu unutmuşum, fragmanda spoiler vermiş adamlar. :D

Spoiler
Son kararın mı?
Dağ vs Oberyn sahnesi. Oberyn Tyrion için dövüşüyor, Dağ da Cercei için. Oberyn intikam almak için onla dövüşmeyi özellikle istiyor.
Gitti Prens o zaman :(

Bu gif hangi sahneden ?
Oberyn kız kardeşinin intikamı için dağ ile dövüşüyor fakat dövüş tyrion - cersei kapışması :D Dağ sonunda yumrukları ile oberyn'i paramparça ediyor ama oberyn'in zehirli mızrağı dağın kalbini deldiği için dağ çığlıklar atarak ölüyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık