Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Bu 13 muhabbeti ne ? 4.bölümde bebeği zombi yapanla 13 kişi var,bu 13.komutanı simgeliyor falan okudum.Kara kale ile ilgili bişeydi ama unuttum orasını :D

Spoiler olacak ama cevabı özel measaj veya spoiler içindede olsa istiyorum :D
Tyrion ölmeyecek değil mi ?
birde şuan Seride hangi sezondayız ?
Kış geldi mi ? :D

Tyrion'nun 6.kitapta Povları var şuan ölmeyecek gibi duruyor şuan 3.kitabı bitirdik 4.kitabı işliyoruz, kış yavaştan gelmeye başladı.

Bu got da Tyrion yarısı kadar adam olan var mı :/ Tyrion reis. Bu güne kadar en çok etkilendiğim bölümdü.

'Lannister devim' bunu da söylese çok iyi olucaktı. Tyrion müthiş bi performans gösterdi helal olsun. Sonunda vs yi de görebilicez artık.

kimi çıkaracaklar karşına acaba, şok olucam kesin

hocam bir madem zarta zurta o vakit dövüşekte haklı haksız ortaya çıksın denilebiliyordu Ned reiz niye böyle bir talepte bulunmadı yada bulunamadı ayrıca beyler eğer game of thrones birinin sizin yerinize dövüşmesini seçseydiniz kim olurdu merak ettim kafadan manga gibi yaklaşmak istemiyorum ama kimdir westerosun en bıçkın delikanlısı sizce?
sandor clegane :D

hocam bir madem zarta zurta o vakit dövüşekte haklı haksız ortaya çıksın denilebiliyordu Ned reiz niye böyle bir talepte bulunmadı yada bulunamadı ayrıca beyler eğer game of thrones birinin sizin yerinize dövüşmesini seçseydiniz kim olurdu merak ettim kafadan manga gibi yaklaşmak istemiyorum ama kimdir westerosun en bıçkın delikanlısı sizce?
Ned Stark'a anlaşma teklif ettiler suçlamaları kabul edersen siyahlar giymene izin vericez diye. O da kabul etti yargılama olmadı diyebiliriz. Zaten dövüşle yargılansaydıda bi kahpelik yaparlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık