Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Fujitora Kılıcıyla Devasa Kesikler Atabilir mi?

Fujitora Büyük Kesiş Saldırıları Yapabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    69
Sanki slash de yok kesip geçmiş gibi.
Sessho'nun dediği gibi yazarın suçu madem kılıç ustası biraz meyveden uzaklaştır. Biz meyveyi hep önde gördüğümüz için adamın kılıç tekniklerini bilmiyoruz. Benimde Sessho'ya dediğim gibi Teach'te meyvesi kapanırsa yapacaklarını kılıçla yapacağı için Misery ile güzel örnekler olur. Dilerim olur. :d

Mihawk zaten kendini kasmadan kolunu az bir şey sallasa buzdağı falan yarılıyor. Yani max atabileceği slash ciddi olmayan Mihawk kadar vardır. Adam amiral sonuçta yani bırakalım da o kadarını yapabilsin.

SODA adamı hep svillerin olduğu yerlerde savaştırdığı için gerçek gücünü göremiyoruz. Svillere birşey olacak diye hep kendini tutuyor. Film de bile öyleydi.

Mihawk attı da ne oldu Jozu elle tutup fırlattı kardeş dur bir hele dedi. Bu arkadaş daha çok meyveyle felan oynar öyle aman aman bir kılıç şovu görmedik diye hatırlıyorum.
Çok büyük kesik atan saldırılar güç göstergesi değil o anlamda attı da ne oldu dedim , savaşa etkisini kastetmedim. Sonuçta saldırı etrafı yara yara geçti ama yonko adamı saldırı blokladı. Teke tek dövüşseler öyle şovlu saldırılar değilde rakibi yıkmaya yönelik saldırılar yapardı bence.
İlkkan = ben
Yılmaz = sen

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık