Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Fujitora Kılıcıyla Devasa Kesikler Atabilir mi?

Fujitora Büyük Kesiş Saldırıları Yapabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    69
Law da meyve kullanmadan bu tarz büyük kesişler yapabilir mi diyorsun?
Neden yapamasın ki? Zaten basit bir kılıç kullanmıyor. Seride önce iradesi yetmeyenlerin lanet demesi dendi sonra Oda, Road Tale'de yine lanetli dedi bu kılıca.

Law malum lafarası kılıç ustası dendi kılıcı da lanetli yazmışta önemsemeden. Bu yazarın suçu tabi. Madem kılıç ustası biraz meyveden uzaklaştır. Fuji yapamaz falan yazıyorlar şu modda okudum meşaşları
Öyle tabi haklısın. Muhtemelen Diamente'den sebep eğitim aldığı için hem öyle dendi hem hikayesinde de kendini geliştirdiği/kılıçla antreman yaptığı yazıyor. Meyvesiz Misery'i bölüşü var şuan bir tek. Daha fazla göstermesini isterim ben de, yazar meyvesi varken fazla yapacak gibi olmasa da.// Belki Teach dövüşü güzel örnek olur. Umarım olur. Meyvesi kapanırsa kılıcıyla yapacak her ne yaparsa.
Fuji'ye de verelim oyu yapar diye.

Neden yapamasın ki? Zaten basit bir kılıç kullanmıyor. Seride önce iradesi yetmeyenlerin lanet demesi dendi sonra Oda, Road Tale'de yine lanetli dedi bu kılıca.

Öyle tabi haklısın. Muhtemelen Diamente'den sebep eğitim aldığı için hem öyle dendi hem hikayesinde de kendini geliştirdiği/kılıçla antreman yaptığı yazıyor. Meyvesiz Misery'i bölüşü var şuan bir tek. Daha fazla göstermesini isterim ben de, yazar meyvesi varken fazla yapacak gibi olmasa da.// Belki Teach dövüşü güzel örnek olur. Umarım olur. Meyvesi kapanırsa kılıcıyla yapacak her ne yaparsa.
Fuji'ye de verelim oyu yapar diye.
Yapmak için üst düzey kılıç ustalığı lazım çünkü, Law Diamante’den eğitim aldı diye o derece bir şey yapabileceğini sanmıyorum.

Yapmak için üst düzey kılıç ustalığı lazım çünkü, Law Diamente’den eğitim aldı diye o derece bir şey yapabileceğini sanmıyorum.
Redditte SADları ve tüm adayı nasıl bölebildiği konuşulmuş.
Sahneye odanın boyutu için hem mangada hemde videoda baktım. Room açtığı görülüyor fakat boyutu anlaşılmıyor. Tüm adayı kapsayacak şekilde Room açtıysa o zaman şöyle bir bozukluk ortaya çıkıyor. Madem bu adam öncesinde hırpalanmışken dahi bile bu kadar rahat bu kadar büyük Room açıp kullanabiliyordu da ne diye Rosa'da bunu kullanmaktan aciz gösterildi. Bu da Rosa'da Oda, Law'ın gücünü önemli ölçüde kıstı diyenleri haklı çıkarıyor olur.

Kimden eğitim alırsan al kişideki potansiyel önemlidir. Doffy'de potansiyele sahip olduğunu söyledi. Yani istersen Mihawk'tan eğitim al sen de iş yoksa bir şeye yaramaz. Ben yapabileceğine inanıyorum. Yine de tabi netleşecek bir şey değil. :dd.

Redditte SADları ve tüm adayı nasıl bölebildiği konuşulmuş.
Sahneye odanın boyutu için hem mangada hemde videoda baktım. Room açtığı görülüyor fakat boyutu anlaşılmıyor. Tüm adayı kapsayacak şekilde Room açtıysa o zaman şöyle bir bozukluk ortaya çıkıyor. Madem bu adam öncesinde hırpalanmışken dahi bile bu kadar rahat bu kadar büyük Room açıp kullanabiliyordu da ne diye Rosa'da bunu kullanmaktan aciz gösterildi. Bu da Rosa'da Oda, Law'ın gücünü önemli ölçüde kıstı diyenleri haklı çıkarıyor olur.

Kimden eğitim alırsan al kişideki potansiyel önemlidir. Doffy'de potansiyele sahip olduğunu söyledi. Yani istersen Mihawk'tan eğitim al sen de iş yoksa bir şeye yaramaz. Ben yapabileceğine inanıyorum. Yine de tabi netleşecek bir şey değil. :dd.
Oda sıvadı demiyorlar da kıstı diyorlar :oleyo2: Hiç slash attığı panel var mı Law'ın?

Oda sıvadı demiyorlar da kıstı diyorlar :oleyo2: Hiç slash attığı panel var mı Law'ın?
Haha. Doğru artık bunun için sıvadı da uygun bir terim. :ddd.d
Fuji'nin meteoru var.
Doffy'i betonlar arasında kıstırıp hamle yapmak için attığı var.
Sayarsan Misery'de var.

İlk aklıma gelen bunlar. @Trao varsa başka aklına gelen gönder gelsin. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık