Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

zoro rayleigh gücüne gelemez diyorsunuz peki o zaman kim iş yapcak en son savaşta antik silahlar falan ne var ne yok ortaya dökülcek zoro bir amirali alınca ölcek kıvamda olursa bu savaşı nasıl yenicekler,zoro'nun amiral gücünde olması sanji daha aşadıda demek olur bu güc seviyesiyle marineford gibi bir yeri bile alamazlar kaldıki son savaşı yensinler biraz mantıklı düşünün
Mantıklı düşünün falan gibi abuk sabuk şeyler deme kalbini kırarım, fantastik yorumların olduğu için seninle tartışmaya girmek istemiyorum o yüzden herhangi bir açıklama yapmayacağım konuyla ilgili. Bunun üzerine bir düşün Ray-san'ın gençliğinin seviyesini hayal et Zoro'nun şuanki halini bir ölç biç tart ve zaman atlaması olmayacağını göz önünde bulundur ona göre yorum yap güzel kardeşim

zoro rayleigh gücüne gelemez diyorsunuz peki o zaman kim iş yapcak en son savaşta antik silahlar falan ne var ne yok ortaya dökülcek zoro bir amirali alınca ölcek kıvamda olursa bu savaşı nasıl yenicekler,zoro'nun amiral gücünde olması sanji daha aşadıda demek olur bu güc seviyesiyle marineford gibi bir yeri bile alamazlar kaldıki son savaşı yensinler biraz mantıklı düşünün
Sen de biraz mantıklı düşünürsen son savaşın sadece Luffy vs Dünya Hükümeti ve Denizciler arasında geçmeyeceğinin farkında olmalısın.Serinin başından beri hep müttefik kazandı Hasır Şapka tayfası ki beklentiler bu müttefikler ile beraber devrimcilerin de son savaşta Luffygillerin yanında olması.Kazandıkları müttefikler arasında da az buz adamlar yok misal Ray-san gibi.Ben zoro Ray-san gücüne gelmez demiyorum ama mantıksız bir tarafını da göremedim bu argümanın çünkü bizimkiler haspel kader bir power up daha almazlarsa nasıl bir anda yonkou veya amiral seviyesine ulaşabilirler ki?Şu an ki güçleri bir yonkou tayfası olmaktan çok uzakta bence.Ben hep serinin başından beri bizimkilerin eskilerin gücünü aşacağını düşündüm ama bekleyip görmek lazım bakalım nasıl olacak diye.

tmm amiral alcak seviyede bana göre isho'yu bu arc alcak rayleig'in gücüde anca bu kadardır olmaz diceksiniz sadece bekleyin fazla kalmadı zoro amiralin karşısına dikilince konuşuruz
Dof'u ve Law'ı tek başına tutan adamı zoro alacak?Dediğin gibi olursa bence zoro bu tayfadan ayrılsın ve kendine yeni bir korsan tayfası toplasın.

Zoro'nun Ray-san seviyesine geleceğini düşünmüyorum. H. hakinin sonradan çıkacağını sanmıyorum, gözlem hakisi de Rayleigh kadar olamaz heralde herif koca adanın analizini bir anda yapabiliyor. Hız konusunda Kizaru'yu yakalayan bir Ray-san var Zoro en iyi aynı seviyeye gelir, B haki'de de en iyi ihtimal Ray-san seviyesine geleceğini düşünüyorum Zoro'nun. Sonuçta her şey çalışma değil, bazıları doğuştan haki yönünden şanslı. Bunun haricinde Oda-sensei çok sağlam başka power uplar verebilirse işler değişir tabi, Kin'emon'un ateş tekniği gibi Wano'da su kesme tekniği, hava kesme tekniği falan öğrenirse ya da başka çok sağlam teknikler verirse Ray-san'ı anca geçer Zoro.

şu anda dof un luffyi sezememesi gibi mihawkta orada k.hakiyi açmamış ne olacağını umursamamış daha doğrusu zoronun maymunları yeneceğini düşünmemiş olabilir.k.haki b.haki seviyesini gerçek bir savaşta yada olağanüstü bir olayda ölçmek daha mantıklı olur sonuçta bu haki kavramı 2y aradan sonra aktif olarak kullanıldığı için hikayedeki bazı bölümlerde uyuşmazlık anlamsızlık olabilir.zoro rayleigh olayına gelince luffy rogeri geçecekse zoro da rayleigh i geçecektir bana göre.

rayleigh, zoro ve sanjinin ikisinin birlikte ulaşacağı bir hedef bence. farkettiyseniz rayleigh kılıç haricinde tekmesini de kullanıyo, ayrıca sarışın ve sakallı :D hem sanji de çok hızlı, rayleigh nin hızına ulaşabilir. yanı kısacası genç ray-san = gelecekteki sanji + gelecekteki zoro dur :good:

rayleigh, zoro ve sanjinin ikisinin birlikte ulaşacağı bir hedef bence. farkettiyseniz rayleigh kılıç haricinde tekmesini de kullanıyo, ayrıca sarışın ve sakallı :D hem sanji de çok hızlı, rayleigh nin hızına ulaşabilir. yanı kısacası genç ray-san = gelecekteki sanji + gelecekteki zoro dur :good:
sonra hepsi birleşip voltran gibi roger'ı oluştursunlar

166 oy kullanılmış :eek: Uzun zamandır bir ankete bu kadar katılım olmamıştı sanırım.Katılımınız için teşekkürler arkadaşlar. :) Tersi konuyu vakit olursa yarın,olmazsa manga çıktıktan sonra açacağım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık