Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
Hacı Croco desen tamam Dof imkansız yani. Öyle bir şey yaparsam adaletsizligin dibine vurmuş olurum :(
Sana ben güvence veriyorum yahu 10'u geçecek Dof, hemde çok rahat. Bak Dof fanları gitmiş luffy'ye vermiş. Kid'cilerde Dof diyecek Croco falan hikaye olacak. Bir önceki elde Croco diyenler aslında Luffy yanlısı.

Adalet büyük söz, durduğun yere göre değişir. ;)

Sana ben güvence veriyorum yahu 10'u geçecek Dof, hemde çok rahat. Bak Dof fanları gitmiş luffy'ye vermiş. Kid'cilerde Dof diyecek Croco falan hikaye olacak. Bir önceki elde Croco diyenler aslında Luffy yanlısı.

Adalet büyük söz, durduğun yere göre değişir. ;)
Yarı finalde elendi. Derece bile yapamadı. Yani artık istesem bile ekleyemem. Üzgünüm :( O zaman biri çıkıp diğer karakterleri eklememek haksızlık olur der.

Ki zaten anketi sıfırlamak benim elimde değil. Anketörüm ben. Mod değilim :D

Geceyi 51 50 onde kapatan Zoro,oy degistirme gelince o farkla geride?Ne sacmalama?Adam acikca soyluyor zaten en az 3 4 fark olurdu.Bu bile garip geliyosa.

Bu oran neden bu kadar degisti.Oylar Wanodan mi acilmaya basliyor?
Kesinlikle katılıyorum :respect:

Oy değiştirme kapalı olsa yine Luffy önde olurdu ama fark olmazdı. Aksini iddia edebiliyor musun ki sen?
E hani sözde kapalı olması Luffy'nin işine yarıyordu. Zoro öndeyken böyle diyordun biz aksini iddia ederken. Değiştirme açılsa Luffy kaybederdi hani. :(

Asıl açılmasıyla Zoro lobileri tamamen boşa çıktı. Söylediğiniz hiçbir şey yaşanmadı, algı yaptığınız hiçbir şey gerçekleşmedi. Ne Sanji'den oy kaydı ne başkasından. Hatta üstüne Luffy'den oy eksildi, ama hak yerini buldu, büyük oyun bozuldu. Şimdi de çareniz kalmadığından anketi sıfırlama düşüncesindesiniz ve hala çamur atıp itibarsızlaştırmaya çalışıyorsunuz Luffy'nin liderliğini. Ne kadar kirli oynarsanız oynayın! Ne yaparsanız yapın boş! Göklerden gelen karara mani olamazsınız.

Zöröcüler sizi. :(

Sen de fena gözden düştün Aksakallı. Taraf tuttun ve anketör yetkilerini tarafının menfaatine kullandın, gereksiz her baskıya boyun eğip yönlendirildin. :artiz:

E hani sözde kapalı olması Luffy'nin işine yarıyordu. Zoro öndeyken böyle diyordun biz aksini iddia ederken. Değiştirme açılsa Luffy kaybederdi hani. :(

Asıl açılmasıyla Zoro lobileri tamamen boşa çıktı. Söylediğiniz hiçbir şey yaşanmadı, algı yaptığınız hiçbir şey gerçekleşmedi. Ne Sanji'den oy kaydı ne başkasından. Hatta üstüne Luffy'den oy eksildi, ama hak yerini buldu, büyük oyun bozuldu. Şimdi de çareniz kalmadığından anketi sıfırlama düşüncesindesiniz ve hala çamur atıp itibarsızlaştırmaya çalışıyorsunuz Luffy'nin liderliğini. Ne kadar kirli oynarsanız oynayın! Ne yaparsanız yapın boş! Göklerden gelen karara mani olamazsınız.

Zöröcüler sizi. :(

Sen de fena gözden düştün Aksakallı. Taraf tuttun ve anketör yetkilerini tarafının menfaatine kullandın, gereksiz her baskıya boyun eğip yönlendirildin. :artiz:
Sabahtan beri Troll olarak düşünüp cevap veriyordum da bu sefer ciddi gibi geldi :oleyo2:

Ben söylediğimde Zoro'ya verecektim diyenler vardı ben böyle olacağını nereden bileyim ki :artiz:

Yönlendirildim ne yapayım :( Herkes yönetimde senin kadar iyi olamıyor :(

E

Sandik basindaki gorevliler oy kullanmiyor mu?Yada bir partiye uye olamiyor mu?Taraf olmasinin bir onemi yok.

Oy kapatmayi da acmayi da sonucta belli bir kesimin istegi uzerine yapmadi.Sahsen anketi acildigindan beri eglence olsun diye %99u makara girdilerle degerlendirdim ama bu adama bu kadar yuklenmeniz eglenceyi bozuyor.
@Mercury anket basladiktan sonra,herhangi bir kural degisikligini dogru bulmuyorum.2 defa ayni hatayo yaptin,en azindan bu saatten sonra degistirme.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık