Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
Öyle bir şey yaparsam kesin öldürürler beni :oleyo2:
Çok fazla karekter fanı var, senin şu saate kadar getirdiğin bir birikim var. Tüm oyları not aldın diye biliyorum.

Hani çok fazla adam olmayınca haliyle fanı olmayan biri gidip sırf falanca karekter yükselmesin diye oy verebiliyor.

En azından 10 kişilik bir anket olmalı ama tek oy ve değişim olayı olmadan.

Tabi anketin şu hali de fena değil, benim aklımın almadığı daha bu sabah her şeyden şikayet edenlerin şimdi anketi savunmaları :hhh:

Gerçi şu yazdıklarımızı da ciddiye almana gerek yok. Nasıl başladıysa öyle bitsin :good:

Ne sıfırlanması yav :artiz:
Çok adil(!), net, düzgün bir anket istiyosanız bir takım engelleri yöneticiler tarafından aşarak 100+ karakter'i tek bir yerde toplayın.
@Mercury bu şartlar altında yapabileceği en iyi sonucu aldı, oy değiştirme muhabbetinin sonucu sıkıntıya düşürdüğü de yok zira fark gayet açık.:bilmem:

Çok fazla karekter fanı var, senin şu saate kadar getirdiğin bir birikim var. Tüm oyları not aldın diye biliyorum.

Hani çok fazla adam olmayınca haliyle fanı olmayan biri gidip sırf falanca karekter yükselmesin diye oy verebiliyor.

En azından 10 kişilik bir anket olmalı ama tek oy ve değişim olayı olmadan.

Tabi anketin şu hali de fena değil, benim aklımın almadığı daha bu sabah her şeyden şikayet edenlerin şimdi anketi savunmaları :hhh:

Gerçi şu yazdıklarımızı da ciddiye almana gerek yok. Nasıl başladıysa öyle bitsin :good:
Senin de dediğin gibi baştan öyle olsaydı olabilirdi belki de. Şu saatten sonra en sert mod gelip öyle bir şey yapsa linç edilir. Ben haftalık lincimi yedim zaten :oleyo2:

Sanji meriç değildir. Meriç dediğin sinsidir. Arkadaş ayağına yatıp kadın ya da kadınların etrafında döner durur. Sanji ise direkt yürür. Sanji, net olarak abazadır.

Ne sıfırlanması yav :artiz:
Çok adil(!), net, düzgün bir anket istiyosanız bir takım engelleri yöneticiler tarafından aşarak 100+ karakter'i tek bir yerde toplayın.
@Mercury bu şartlar altında yapabileceği en iyi sonucu aldı, oy değiştirme muhabbetinin sonucu sıkıntıya düşürdüğü de yok zira fark gayet açık.:bilmem:
O konuda haklısın 300 karakteri tek bir ankette toplayamadikca net bir sonuç alamayız. Şu anki sıralamada olabilecek en iyilerden bence.

Seride 3 4 kere görünen Shanks ile kolsuz hayin gereksiz Sanji OYAJİ geciyorsa sıkıntı var demektir Luffy'den alıp OYAJİ'ye veriyorum

En az 10 karekter olmalı finalde, adam Dof fanıysa neden şunlardan birine oy vermek zorunda kalsın ? yada Croc yada x.

10 karekter, değişimsiz tek oy, bir hafta süre :good:
@Mercury Bence en mantıklısı bu, ben niye bunlara oy veriyorum. Kaç tane turda nerelere verdim. Öyle olsa Croco veya Dof gibi karakterler de yerini alır. Herkes tek yerde kutuplaşmaz. Wb sonuncu oldu diye oylar da kaymaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık