Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
Her karakter için olanı var bunun. Adam gibi sadece favori karaktere oy verilse sağlıklı sonuç çıkar ama bu şartlar altında hiçbir karakterin ki sağlıklı diyemiyoruz.

Öyle bir durum yok. Ben önce karşımdakine bakarım adam mı diy.. Cidden benim üslubum karşımdakinin tavrıyla alakalı olan bir durum. Yıllardır karakterim böyledir, neredeyse hiçbir zaman ilk çirkefleşen taraf ben olmam ciddi bir müdahale olmadıkça, hayret bile edersin. Fakat karşı tarafta böyle bir tavır görürsem, ondan daha beter olabilirim de. Ayrıca ne olursan olsun tarafımdan haşlanamayacağını düşünen çatır çutur yazar, yazan da oluyor gayet. Benden beterleri var bu forumda. Demek ki ortada olan korku sadece üslup değil, alacakları cevap. Sana karşı ne sert çıkışımı gördün ki?
Bana karşı sert bir çıkışınız yok zaten de insan yine de tırsıyor. :D Demek istediğinizi anladım,saygılar. :respect:

Sıfırlama olamaz, olabilir diyenler şaka yapıyor sanırım. Sıfırlansa ne olacak? Değiştirmek isteyen değiştirsin işte.
Bu Zoro fanı @Mercury baktı ki denediği hiçbir şey işe yaramıyor, son çare anketi sıfırlamaya karar verdi. Adamlarını yoruma sürerek anketin sıfırlanabileceği algısını oluşturmaya çalışıyor. Tepkileri ölçüp zemini tamamen hazırladıktan sonra harekete geçecek. :oleyo:

En az 10 karekter olmalı finalde, adam Dof fanıysa neden şunlardan birine oy vermek zorunda kalsın ? yada Croc yada x.

10 karekter, değişimsiz tek oy, bir hafta süre :good:

Bana karşı sert bir çıkışınız yok zaten de insan yine de tırsıyor. :D Demek istediğinizi anladım,saygılar. :respect:

Bu Zoro fanı @Mercury baktı ki denediği hiçbir şey işe yaramıyor, son çare anketi sıfırlamaya karar verdi. Adamlarını yoruma sürerek anketin sıfırlanabileceği algısını oluşturmaya çalışıyor. Tepkileri ölçüp zemini tamamen hazırladıktan sonra harekete geçecek. :oleyo:
Anketi konu kapamadan bir kaç saniye önce sıfırlayıp Zoro'ya oy verip Zoro'yu birinci yapacağım :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık