Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
Senin için Oyajiye verdim.

Hala oy değişimi açılsın diyorum. Şimdiye nasıl geldiysek öyle devam edelim. Bir önceki anketlerde hakkı yenen karakter ve ona oy atanlara saygısızlık oluyor böyle. Kapalı olsa onlar kazanacaktı.
Oy vermek istediğin Zoro'nun fanlari. Dofu Zoroya aldırıyor. Luffy geçtim Zoro diyom bak. Boşver sen reiste bırak oyunu. Ayrıca gruptan çıkman da kalbimi kırdı. Gönlümü alırsın.

@Mercury Oy değiştirme kapandıysa. Kim ne kadar oy aldı, kim önde, kim geride yazılması da yasaklasın. Ciddiyeti koruyalım o zaman. :(
Oy vermeden önce sonuçlar görüntülenebiliyor zaten. O kadarı da çok fazla sıkıntı çıkarmaz bence.

Finalde Zoro ve Crocodile olsaydı. Benim için bayağı zor olurdu. :D Neyse ki finale denk geldim.
En azından Crocodile finalde derdik. Neyse artık :(

Anket kurallarını fazla önemsemeyin, anket ortasında değişebilir, anket sonunda değişir, anket belirlenen süreden önce kapanabilir. Olur bunlar yani. Yapılıyor, örnekleri çok.
Anket süresi bir yada iki saat oynadı şimdiye kadar. Çok abartı bir oynama olmadı zaten. Bunda da mecbur kalmasam değiştirmezdim zaten. Oy değiştirmenin açık olması tarafındayım ben.

@Mercury Dof yarı finale çıksın diye yaptığın hileleri, oy değişimini sömürerek beyazsakalın çıkmasını sağlamanı unutmadık. Şaka bir yana oy değiştirme başından beri kapalı olmalıydı. Yanlış anlama bu benim kişisel fikrim; fakat goygoy olsun diyerek tüm bu anket sürecini çok kötü yönettin. Bir dahaki anketlerin için yapıcı bir eleştiri olarak algıla bu dediğimi. :respect:
Bir dahaki anket derken:oleyo2:

Şimdiye kadar lobi de döndü, son dk oylar da değişti, zamanında çok dedim ama işlerine gelmedi. Şimdi değişim açık başladı ve ben düşünmeden oy attım ama hemen kapandı. Oy değişimi olmasa yarı finale bazı üyeler çıkamazdı.

@Mercury Maç oynanırken kural değişmez diye bir söz vardır. Tüm forum biliyordur bence bu sözü.
Oy değişimi olsa objektif bir şekilde oy verecek miydin peki?

Anketin açık ya da kapalı olması farketmez zaten bu anketlerin sonunda düzgün bir sıralama çıkması çok zor.
Eğer 100+ karakter tek bir ankette toplanabilirse
gerçek bir sonuç elde ederiz :sapkali:

Sanji!

Katılıyorum :respect:

İlke gereği herkes tamam dese de değişmez zaten. "Oyun devam ederken, kural değiştirilmez."

Finalde kapalı olacak diye belirlediyse en baştan kapatmalıydı, anket açık başladı.Bir kişi yanlış oy verdim dedi +1,-1 yapıldı. Artniyetle yaptığını zannetmiyorum tüm bunları ben. Sonradan kapatacaksa da bir tarih verip şu tarihe kadar net oylarınızı belirleyin demesi bile yeterli olurdu, benim için ama pat diye kapattılar. Dediğim gibi doğru bulmuyorum ama bunda da artniyet aramıyorum şahsen.

Ama dediğim gibi madem kapandı bu oy değiştirme, aşağıya anket sonucu da yazılamaz, anket devam ederken.
Dediğim gibi benim isteğim dahilinde olan bir şey değil. Böyle olacağını bilsem baştan kapalı yapardım zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık