Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
Anketin ortasında, herkesin fikri alınmadan kural değişiyor. Hangi anayasa hukukunda böyle bir hareket adalet tanımına uyar? :(
İlke gereği herkes tamam dese de değişmez zaten. "Oyun devam ederken, kural değiştirilmez."

Şimdiye kadar lobi de döndü, son dk oylar da değişti, zamanında çok dedim ama işlerine gelmedi. Şimdi değişim açık başladı ve ben düşünmeden oy attım ama hemen kapandı. Oy değişimi olmasa yarı finale bazı üyeler çıkamazdı.

@Mercury Maç oynanırken kural değişmez diye bir söz vardır. Tüm forum biliyordur bence bu sözü.
Finalde kapalı olacak diye belirlediyse en baştan kapatmalıydı, anket açık başladı.Bir kişi yanlış oy verdim dedi +1,-1 yapıldı. Artniyetle yaptığını zannetmiyorum tüm bunları ben. Sonradan kapatacaksa da bir tarih verip şu tarihe kadar net oylarınızı belirleyin demesi bile yeterli olurdu, benim için ama pat diye kapattılar. Dediğim gibi doğru bulmuyorum ama bunda da artniyet aramıyorum şahsen.

Ama dediğim gibi madem kapandı bu oy değiştirme, aşağıya anket sonucu da yazılamaz, anket devam ederken.

Abi altı üstü anket ne kadar ciddiye aldınız. Bu zamana kadar trolleyen trolledi eğlenen eğlendi. 85 farklı konuda ha bu gercekten insanların oyuna göre belirlensin ne olur yani. Abi o kadar ciddiyet insanlari bozar belli bir yere kadar iyi ondan sonrasi sıkıntı. Ayrıca yorumlara göre değil manipule olanlar ankette önde olana göre oylarını değiştirdikleri için sürekli o vakalar yaşanıyordu. Sana garanti veremem ama diğerlerine göre daha doğru sonuçlar çıkacağını biliyorum.
Altı üstü anket işte neden değişimi kapatıyorsun değil mi? =)

Abi altı üstü anket ne kadar ciddiye aldınız. Bu zamana kadar trolleyen trolledi eğlenen eğlendi. 85 farklı konuda ha bu gercekten insanların oyuna göre belirlensin ne olur yani. Abi o kadar ciddiyet insanlari bozar belli bir yere kadar iyi ondan sonrasi sıkıntı. Ayrıca yorumlara göre değil manipule olanlar ankette önde olana göre oylarını değiştirdikleri için sürekli o vakalar yaşanıyordu. Sana garanti veremem ama diğerlerine göre daha doğru sonuçlar çıkacağını biliyorum.
Önde olana göre değiştirdi dedin ya. Ben de diyorum ki önde olan yazılmasın aşağıya. Adam ona göre de oy atabilir. Bundan dolayı yazılmasın. Ciddiyetin dozu mu olur abi bir işte ciddiyet olacaksa hepten olur ya da olmaz. Yarım yamalak ciddiyet baş ağrısı yapar demedi demeyin.

Önde olana göre değiştirdi dedin ya. Ben de diyorum ki önde olan yazılmasın aşağıya. Adam ona göre de oy atabilir. Bundan dolayı yazılmasın. Ciddiyetin dozu mu olur abi bir işte ciddiyet olacaksa hepten olur ya da olmaz. Yarım yamalak ciddiyet baş ağrısı yapar demedi demeyin.
Off neyse ne ya. Banane napiyosaniz yapin. Ne uzadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık