Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Karakter Anketi

En çok sevdiğiniz 3 karakteri seçin..

• Kullanılan toplam oy
    409
Law'ın daha güçlü çıkması neden bu kadar zoruna gidiyor?
Benim karekterim böyle sevmedigim olaylar oldumu bir seride izlemiyorum.
Dbz Vegeta SSJ3 acmıyormuş Cell arcın yarısında ögrendim bıraktım mesela.
Toriko cok iyi seri komamatsu cok ön planda diye bıkratım.
Vs.Vs. cok seri yarım bıraktım az degil one piece içinde aynısı geçerli benim için.

Benim karekterim böyle sevmedigim olaylar oldumu bir seride izlemiyorum.
Dbz Vegeta SSJ3 acmıyormuş Cell arcın yarısında ögrendim bıraktım mesela.
Toriko cok iyi seri komamatsu cok ön planda diye bıkratım.
Vs.Vs. cok seri yarım bıraktım az degil one piece içinde aynısı geçerli benim için.
Verdiğin örneklerden de anladığım kadarıyla ana karakterden ziyade diğerlerini daha çok seviyorsun.Ana karakter favori karakterin olsaydı böyle sorunların olmazdı :ehe:

@hellord

Ağır fanda odan zoruna gidiyor :D Böyle seri okunmaz.Benim fanı olduğum tek karakter Sanji mesela ama her arc banko ezilir,rezil rüsva olur :D Ama ben bunu çok takmam zira bir karakter için okumam mangayı.Hikaye,olay örgüsü,yan karakterler vs bir sürü şey var ve OP en iyisi.Sanji ölse gene bırakmam la :D

@hellord

Ağır fanda odan zoruna gidiyor :D Böyle seri okunmaz.Benim fanı olduğum tek karakter Sanji mesela ama her arc banko ezilir,rezil rüsva olur :D Ama ben bunu çok takmam zira bir karakter için okumam mangayı.Hikaye,olay örgüsü,yan karakterler vs bir sürü şey var ve OP en iyisi.Sanji ölse gene bırakmam la :D
Aynen hacı.Bir karakter için 700 küsür sayıdır takip ettiğin seri bırakılır mı hiç? Olacak iş değil :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık