Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Fatihin Hakisi Sahibi Olabilecek Karakterler

Haoshoku hakiye sahip olmuş, olan, olacağını düşündüğünüz Karakterler?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 195 83.7%
  • Portgas D. Rogue

Kullanılan: 55 23.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 172 73.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 189 81.1%
  • Kaido

Kullanılan: 154 66.1%
  • Dracule Mihawk

Kullanılan: 99 42.5%
  • Benn Beckman

Kullanılan: 75 32.2%
  • Ryokugyu

Kullanılan: 35 15.0%
  • Marshall D. Teach

Kullanılan: 103 44.2%
  • Sabo

Kullanılan: 72 30.9%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 94 40.3%
  • Coby

Kullanılan: 61 26.2%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 149 63.9%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 53 22.7%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 22 9.4%

• Kullanılan toplam oy
    233
Burgess, Carrot felan denilmiş şaşırdım, o kadar ele ayağa düşürmezler Haoshoku'yu, bu 2 karakterden biri cidden kullansa bu yeteneği hayal kırıklığından başka birşey getireceğini zannetmiyorum :/ Ama içim rahat, Oda-bey o kadar kalitesiz bir yazar değil.

Dragon'a Roger'dan fazla oy çıkması :artiz:
+1 bende şaşırdım bayağı,

6. Sayfa'da bahsetmiş bir arkadaş, engelli sanırım sende ya da atlamışsın.
Son derece desteksiz. Carrot en güçlü Mink olacakmış, o sebepten olacak diyor. Ortada delil olarak sunulacak hiçbir şey yok. Burgess olayını da zaten ben çıkarmadım, mangaka aynı şekilde Haki çarpıştırması yapmış Sabo ile, böyle bir sahne olmasaydı zaten bunu söylemezdim bile.

Dragon'a Roger'dan fazla çıkmasına şaşırmak niye. Onun için oluşturulan beklenti kimse için oluşturulmadı.
Öte yandan Dragon, hükumei doğrudan tehlikeye atabilecek kadar büyük, geniş bir oluşumun lideri. Kendine bağlı krallıkların, kralların olduğu bir oluşum. Teknik olarak bu Dragon'u kralların bile üstünde bir irade sahibi yapar. Onda kral haki olmayacaksa kimsede olmasın.

Tiç ile Mihawk'ta çıkmayacak.
Zoro'da çıkacak.
Garp, Roger zaten sahiptir. Rouge'da da vardı sanki.
Kaido'da vardır muhakkak. Olmayabilir ama.

Momonosuke'de çıkacak yüksek ihtimalle.

''İmparator'' korsan olabilmiş birisinde var mı diye sormak abes kaçıyor. Chinjao bile yeni nesilden ancak Karasakal'da ümit var diyor. Korsan Kral'ı söylemeye bile gerek yok. Bunlarda yok diyen tamamen karakteri sevmediği için yok der, o sebeple bunların ankete konması bile bence gereksiz.

Haki diye uyduruk bişey çıkardı başımıza. Yoksam bu Luffy'nin şans dışında logia alacağı yoktu. Yok marinefordda aslında kullanmışlar ama biz bilmiyormuşuz ;yok onun hakisi diğerinden daha çokmuş ;yok siyahmış yok gelecegi görüyormus ama o kadar da görmüyormus aslında ; yok saldırıyı farkediyormus ama odaklanmadıgından fark etmiyormus o rayleigh'in eliyle fili ittirme olayını ise daha görmedik hayırlısı bakalım. Kral haki ise şuana kadar tam hüsran. Zayıfları bayıltma dışında bir işe yaramıyor. Chinjao eskiden yonkou ayarı vs. değilse şuan ayağa düşmüş durumda.
Oh iyi yazdım. Şimdi Oda düşünsün.

Carrot üzerine;

Varsayımlar üzerine BELKIlerle ifade edilen şeyleri bu kadar ciddileştirip tartışma malzemesi çıkarmayın. One piece, üzerinde tartışıp fikirlerimizi ifade edebileceğimiz çok daha fazla güzelliklere sahip. One piece tartışmak için zorlama arayışlara gerek yok.

H.haki belki de herkeste bulunan bir güçtür ama sadece belirli kişiler uyandırmayı başarabilmiştir.Diğer türlü olay soy mevzusuna döküküyor.
Buna daha önce değinmiştim. Üç farklı haki yok, tek bir kaynak var, olay onu üç farklı şekilde kullanabilmek. B.haki ve k.haki eğitilebiliyor, dolayısıyla k.haki uyandıran birisine eğitimle b.haki de öğretebilirsin, tersi de geçerli lakin h.haki eğitilemiyor. Kişinin kendisine kalmış bu yüzden pek az kişide var. Bu tarz bir şey olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık