Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Fatihin Hakisi Çarpışması Başka Kimler Arasında Görülür?

Hayvansal Haki Çarpışmasını Kimler Arasında Görürüz?

• Kullanılan toplam oy
    125
En yakını Luffy ve Kaido'dur. Luffy'ye Kid de eşlik edecektir. Kid veledi gibi kral hakin var muhabbeti boşa döndürülmemiştir.

Onun dışında Luffy karşısına rakip olarak çıkacak olan herkesle çarpıştıracaktır.

Karasakal da da vardır zaten

İlgili sahne, literatürde silahlanma hakisi/ileri teknikler/emisyon olarak geçiyor.

Emisyon yapabilen kişiler, şu ana kadar gösterilen:
1 - Sentomaru
2 - Boa Marigold
3 - Rayleigh
4 - Aokiji
5 - Akainu
6 - Kizaru
7 - Hyogoro
8 - Kawamatsu
9 - Luffy
10 - Wb
11 - Roger

Bir daha emisyon çarpış(ama)ması görür müyüz, görürüz ya niye görmeyelim. Ama Wano'da olmaz bence emisyon kapışması.
Katakuri ve Marco bilmiyorsa emisyon, King de bilmiyordur diye düşünüyorum. Kaido ve Bm'dan da beklemiyorum emisyon göstermelerini.
Luffy ve Kawamatsu kendi saldırılarını yaparlar emisyonla, aynı karşılığı bulamazlar Wano'daki rakipleri arasında yani.

Belki Aokiji bi şekilde ortaya çıkar Punk Hazard hesabı, Luffy'le bi selamlaşırlar. En yakın emisyon vssi beklentim bu şekilde.
Aokiji vs Luffy diyorum ben, kapışma değil de selamlaşma çerçevesinde. Şıklarda yok, sağlık olsun :(
Listede bir yanlışlık mı var?Shanks yapamıyor mu?

Benim tahminim Teach ve Luffy'den yana flashback görürsek Roger vs Garpta da görürüz ona artı olarak Xebec de eklenebilir. büyük clashlerin hemen hemen hepsinde Beyasakalım var ne beton yetmez bir reis be...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık