Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Dostum hikaye müthiş ilerliyor. Son birkaç bölümdür büyük sürprizler nedeni ile iyice heyecan dorukta okuyorum bölümleri. Maşima-sensei adeta ustalık eserim bu diyor yazarken. Animesi çıkınca iyice patlayacak popülaritesi. Önyargı ile büyük bir zevkten mahrum kalıyorsun. Benim önerim oku ve zevkten dört köşe ol.
100 yıllık görev serisini Maşimanın çırağı yazıyor diye biliyorum .

59. bölüm ile bir drama izledik sanki. Tiyatral bir havada geçti bölüm. Jellal'in içsel bir hesaplaşma ise savaş vermesi, diğer tarafta Erza ile Laxus'un uyum içerisinde cilveleşmeleri biz okurlara güzel anlar yaşattı.

Bölümün en önemli olayı ise elbette buydu. Çok bekledik ama değdi, sağ ol Maşima-sensei.

@William cutting
Senin beklediğin bölüm gelmiş oldu.
Ultear Reis döndü mü? Yoksa yine zaman şeyinde mi ortaya çıktı?

59. bölüm ile bir drama izledik sanki. Tiyatral bir havada geçti bölüm. Jellal'in içsel bir hesaplaşma ise savaş vermesi, diğer tarafta Erza ile Laxus'un uyum içerisinde cilveleşmeleri biz okurlara güzel anlar yaşattı.

Bölümün en önemli olayı ise elbette buydu. Çok bekledik ama değdi, sağ ol Maşima-sensei.

@William cutting
Senin beklediğin bölüm gelmiş oldu.
Sonunda bekleyiş sona erdi. :utangac::utaniyorum:

Erza'nın Natsu'yu fırlatarak adayı kaplayan bir camı parçalamıştı.Kaçıncı bölüme denk geliyor acaba?
45. bölüme bakabilirsin, orada Erza ile Natsu birlikte bir mızrak ile dediğini yapıyorlar.

100 yıllık görev serisini Maşimanın çırağı yazıyor diye biliyorum .
Çizen çırağı, yazan ise Maşima-sensei.

Ultear Reis döndü mü? Yoksa yine zaman şeyinde mi ortaya çıktı?
Zaman şeyinde ortaya çıktı. Ama bize o da yeter.

Fairy Tail deki 130-60-130 luk ölçülerle yeni bir kavram yarattı.Bu adam hentai çizmek istiyor ama birileri tutuyor gibi onu.Rahat bıraksalarda özgürlüğüne kavuşsa.Serisi zaten ecchi olarak geçiyor bazı yerlerde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık