Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Forum içlenmiş herhalde bitmiş animelerin mangaların konuları hortluyor hep :D
şimdi böyle deyince baktımda foruma geldiğimde daha anime nedir bilmiyordum şimdi MAL hesabından takip ediyorum vay be ne çok boşa vakit geçirmişim :(
Okudum ama son biten ft oldu, ondan öyle dedim. Naruto, Bleach, Toriko ve ft. Op tek kaldı öyle at koşturuyor.
Bence en iyi Toriko bitti. Sıralama yapayım hemen
Toriko>Naruto>Fairy Tail>>>Bleach
Ama en çok bleach'in kötü bitmesine üzüldüm. En sade o ilerliyordu çünkü en azından en kötü finali yapmamalıydı.

Konu gereği FT'ye laf atıp bitireyim :D
Alıntı yaptığım arkadaş yüzünden makarov ölmeyince devam etmiştim zaman atlamasından sonra bıraktığım seriyi.Gerçi Mira saolsun katlanır kılmıştı. Onunda hakkını veremedi bu mangakası. Hadi çıplak hatun çizmeye yöneldin bari Ecchisini düzgün yap ona bile razıydım yahu, yazık
Ama şimdi gerçekten şunların yerini dolduran boku no hero academia dışında bir şey yok. O bile korkutuyor beni her an çizgisini bozacak diye.

Forum içlenmiş herhalde bitmiş animelerin mangaların konuları hortluyor hep :D
şimdi böyle deyince baktımda foruma geldiğimde daha anime nedir bilmiyordum şimdi MAL hesabından takip ediyorum vay be ne çok boşa vakit geçirmişim :(

Bence en iyi Toriko bitti. Sıralama yapayım hemen
Toriko>Naruto>Fairy Tail>>>Bleach
Ama en çok bleach'in kötü bitmesine üzüldüm. En sade o ilerliyordu çünkü en azından en kötü finali yapmamalıydı.

Konu gereği FT'ye laf atıp bitireyim :D
Alıntı yaptığım arkadaş yüzünden makarov ölmeyince devam etmiştim zaman atlamasından sonra bıraktığım seriyi.Gerçi Mira saolsun katlanır kılmıştı.
Ama şimdi gerçekten şunların yerini dolduran boku no hero academia dışında bir şey yok. O bile korkutuyor beni her an çizgisini bozacak diye.
Kalmadı artık düzgün seri, hero bile bunların yerini tutmadı, bıraktım ben. Makarov ölmeliydi hatta ölmüştü. Hakkını helal et. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık