Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Öldürecek başka karakter bulamadınız da, Wendy'yi mi öldürüyorsunuz ? Neden bu seride sürekli birilerinin ölmesini istiyorsunuz onu da anlamıyorum. Zaten yeteri kadar kişi ölmedi mi bu seride, illa ana karakterlerden biri ölünce mi tatmin olacaksınız ? Ah ah anlayamadım gitti bir türlü.

Fairy Tail bitecek ve biz Natsu'yu hala göremeyeceğiz.

Ayrıca, seride çok fazla cevabı bulmamış sorular var.

Son bir kaç bölümdür iyi gittiğini ve 2016'yı güzel kapattığını söylemem gerek FT'nin. Rakibin loncadan birine dönüşmesi güzel bir tını olsa da işin ucunda ki "Wendy ile dövüşmem" tutumundan dolayı Erzanın bir araba dolusu dayak yeme ihtimali ve sonunda Wendy daha fazla zarar görmeden içinden erzanın anasının çıkma ihtimli azıcık baltalıyor bu gelişmeyi kafamda.

yine de bir şey daha olmadan yermek gereksiz diye düşünüyorum o yüzden iyiydi diyecem bölüm için.

Harbiden Natsu fazla nazlandı yahu. Ejderha mı oluyor, E.N.D mi yoksa ikisinin birleşiminden bir şekilde sağ çıkma durumu mu olacak.
Jellal tarafından da bir kesit görmek iyi olurdu :/

Öldürecek başka karakter bulamadınız da, Wendy'yi mi öldürüyorsunuz ? Neden bu seride sürekli birilerinin ölmesini istiyorsunuz onu da anlamıyorum. Zaten yeteri kadar kişi ölmedi mi bu seride, illa ana karakterlerden biri ölünce mi tatmin olacaksınız ? Ah ah anlayamadım gitti bir türlü.
Yeteri kadar kişi öldü derken anlamadım. Kalburüstü olup da kim ölmüş ki seride, daha ölmesin diyosunuz. Gray'in babası ve makarov dışında aklıma gelen yok. (Flashbacklerde ölenleri saymıyorum.)

Yeteri kadar kişi öldü derken anlamadım. Kalburüstü olup da kim ölmüş ki seride, daha ölmesin diyosunuz. Gray'in babası ve makarov dışında aklıma gelen yok. (Flashbacklerde ölenleri saymıyorum.)
İlla loncadan birilerinin ölmesi mi gerekiyor. Wendy'nin ilk ustası Roubaul, Simon, Lucy'nin anne ve babası, İgneel, Grandeeney, Metalicana, Skiadrum, Weisslogia ve diğer ejderhalar, flashbackleri de sayayım mı? Konsey, düşman loncalar ve şu an devam etmekte olan Alvarez savaşında ölen Spriggan'lar. Eğer siz ölüm olayına sadece loncadan birileri ölsün diye bakarsanız aklınıza gelecek isim 3-5 kişiden fazla olmaz ama genele bakacak olursak ölüm oranı bir hayli fazla. Zaten Fairy Tail One Piece gibi değil her yerden, her alandan karakter fışkırmıyor ve bu kadar az karakter(çok az değil ama diğer serilere oranla az) olan seride daha fazla kişinin ölmesini, ve özellikle loncadan birilerinin ölmesini beklemek boş bir beklentiden başka bir şey değil benim gözümde. Zaten Makarov'da öldü loncada bu saatten sonra kimse ölmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık