Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Şu kaya kaplı olan janjanlı görünüyor.Ona ateş elektrik falan da işlemez.Doğal resistans var.Bence o daha güçlü :D

Gelsin Ejderhalar..:D Biraz fazla güçlü sanki bunlar... Sting etliye sütlüye karışmadı, sağlık durumu da gayet iyi. Onun bi numarasını görsek artık fena olmaz. Bir de Fairy Glitter miydi neydi, onla birisini tekleseler bomba olur..:oleyo2:

Ben mi kaçırdım Lucy birden ve rastgele mi öngördü kapının içinden çıkacak olanı sonra bir hikaye anlattı ama anlamadım :/

Son 4-5 bölümdür boş boş okuyorum hiçbir şey anlamadım. Yahu şimdi bu ejderler 7 yıl sonra geliyormuş dünyalarına sonra gelecekten gelen Lucy'de gelecekten gelerek haber veriyor böyle olacak diye bunlarda 7 yıl sonrasına ateş etmeye çalışıyorlar sonra da nasıl oluyorsa bu ateşleyecekleri şey 400 yıl öncesine bağlanıyor ve ejderler geliyor. Anladığım bu doğru anladıysamda çok saçma bi şey olmuş. :/

Reversi

Son 4-5 bölümdür boş boş okuyorum hiçbir şey anlamadım. Yahu şimdi bu ejderler 7 yıl sonra geliyormuş dünyalarına sonra gelecekten gelen Lucy'de gelecekten gelerek haber veriyor böyle olacak diye bunlarda 7 yıl sonrasına ateş etmeye çalışıyorlar sonra da nasıl oluyorsa bu ateşleyecekleri şey 400 yıl öncesine bağlanıyor ve ejderler geliyor. Anladığım bu doğru anladıysamda çok saçma bi şey olmuş. :/
Çok şükür ya ben de hiç bir şey anlamayıyorum tek anlamayan ben değilmişim:D tek anladığım rogue kötü birisi ejderhalarla savaş başlayacak.Zaman kavramı ne kötü bir şeymiş yav

Çok şükür ya ben de hiç bir şey anlamayıyorum tek anlamayan ben değilmişim:D tek anladığım rogue kötü birisi ejderhalarla savaş başlayacak.Zaman kavramı ne kötü bir şeymiş yav
Zaman kavramı kötü değilde, burada olayları çok dağınık anlattılar bence. Benim anladığım; Gelecekten gelen lucy, geçmişteyken kapıyı kapatmamış. Ejderler gelmiş, herkesi öldürmüş kıyamet ortamı olmuş dünyada. Geçmişteki Lucy'ye kapıyı kapatmasını söylemek için geldi sanırım. Söyledi mi onu bile hatırlayamıyorum o kadar karışıktı ki. Gelecekten gelen Rogue'da kapının kapanmasını engellemek için; yani ejderlerin dünyaya gelip insanlığı yok etmesi için, Lucy'ye iftira attı. Kapıyı kapatırsa asıl felaket o zaman olucak, kapıyı kapatmadan onu öldürmeliyim diye. O yüzden insanlarda ona inanıp Lucy'yi engeller diye düşündü sanırım. Ama o kadar gücü var istese kendide öldürür. Bu da biraz çürütüyor Rogue hakknda söylediklerimi.

İyice çorba oldu :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık