Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ezel vs Kurtlar Vadisi

Hangisi Daha İyi?

• Kullanılan toplam oy
    84
Onu istemeyen bir kadını elde etmeye çalışan Kenan da aradan çekilebilirdi.

Tanıştıklarında en baştan öğrendi Selma'yı sevdiğini. Kaldı ki Selma kaç kere seviyorum dedi, yani Kenan Birkan bu konuda haklı. Ramiz kalleşlik yaptı.

İki tarafta da suçlar var özellikle tecavüz olayının hiçbir affı yok.

Kenan burada Dark Side modunu açtı. Buradan sonra tabii ki affı yok.

3 çocuğuna rağmen selma da selma demesi çok iğrenç bir olay ama birine o kadar aşıkken de evladın bile durduramıyor böyle bir gerçek var. Aşk zaten mantığı öldüren bir şeydir. O duruma hiç gelmemek lazım.

Biz o gerçeğe başka bir şey diyoruz da, şimdi burada yazmak ayıp olur. :d

Onu istemeyen bir kadını elde etmeye çalışan Kenan da aradan çekilebilirdi. İki tarafta da suçlar var özellikle tecavüz olayının hiçbir affı yok.

3 çocuğuna rağmen selma da selma demesi çok iğrenç bir olay ama birine o kadar aşıkken de evladın bile durduramıyor böyle bir gerçek var. Aşk zaten mantığı öldüren bir şeydir. O duruma hiç gelmemek lazım.
kenan selma’ya ya ramiz ya ben diyor. sadece doğruyu söyle bana aşık değilsen üzülürüm ama dayanırım ama aşığım diyip değilsen bunu kaldıramam diyor kahpe karı başından beri sana aşığım diyor. bu üçlü arasındaki eli en kirli kişi selma.

Tanıştıklarında en baştan öğrendi Selma'yı sevdiğini. Kaldı ki Selma kaç kere seviyorum dedi, yani Kenan Birkan bu konuda haklı. Ramiz kalleşlik yaptı.

Kenan burada Dark Side modunu açtı. Buradan sonra tabii ki affı yok.

Biz o gerçeğe başka bir şey diyoruz da, şimdi burada yazmak ayıp olur. :d
Selma da az değil sevmediği halde falan adamın duygularıyla oynadı. Tam old gen eyşan

O durumda olmadan büyük konuşmamak lazım. Benzer şeyleri burada çoğu kişi yapabilir ama işin sonucunda pisliğin teki oluyor bunu reddetmiyorum

Selma da az değil sevmediği halde falan adamın duygularıyla oynadı. Tam old gen eyşan

O durumda olmadan büyük konuşmamak lazım. Benzer şeyleri burada çoğu kişi yapabilir ama işin sonucunda pisliğin teki oluyor bunu reddetmiyorum

Hepimiz katil de olabiliriz, caniye de dönüşebiliriz. Bunları halihazırda yapmış birisi hakkında konuşuyoruz zaten.

selma ile eşyanı yan yana koymak eyşana hakarettir. eysan cengizin yüzüne baka baka onu sevmediğini söylüyordu. kendi içinde hep tutarlı bi karakterdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık