Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ezel vs Kurtlar Vadisi

Hangisi Daha İyi?

• Kullanılan toplam oy
    84
O kadar vatan, millet diye geziyorlar. 97 bölüm boyunca bir kere bile Atatürk'ün adı anılmıyor. :)

Tam cemaatçi işleri, az sinsi değiller, Anadolu çocuğu yemez. :)

Tartışmasız kurtlar vadisidir. Özgün senaryosuyla oyuncularıyla ters köşeleriyle epik bir yapımdır. Ezeli de severim ama kurtlar vadisi başka birşey.

İkisi de iyi başlayıp sona doğru berbat edilen diziler, ama Kurtlar Vadisi açık ara daha iyidir Ezel'den.

bu güzel toprakların talihi hep mi vasatlar arası seçim yapmak olmuş... gta rp çıkmadan önce gta rp yapılan kv mi yoksa kore dizisi mi ksrar veremiyorum. sanırım şevkat yerimdar diyeceğim, zaten az bütçe biraz racon ve üç beş senaryo oyunu eklesen benziyor

KV kitlesini oyuncusunu dovdurtecek kadar etkilemiş bir dizi. Yalnız KV'yi hiç sevmem beyler. Bana göre değil.

bu güzel toprakların talihi hep mi vasatlar arası seçim yapmak olmuş... gta rp çıkmadan önce gta rp yapılan kv mi yoksa kore dizisi mi ksrar veremiyorum. sanırım şevkat yerimdar diyeceğim, zaten az bütçe biraz racon ve üç beş senaryo oyunu eklesen benziyor
Koreliler belki dizisini çekmiştir bilemiyorum da, Ezel Monte Kristo Kontu'nun uyarlaması ya :D Filmi de var eski biraz, ben severim kitabı da, filmi de fena değildir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık