Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    131
Kiddin kolunu alan Beckman diye biliyorum ben.Yanlış mıyım ?
Kidd kolunu kime kaptırdı yoksa ?
kolunu dövüşürken kaybettiğini değilde hırsızlık yaparken yakalandığı için ceza mahiyetinde kesildiğini düşünüyorum. hırsızın eli kesilmesi olayına referans olabilir. shanks yakalamış, hapse atmıştır kaido gibi tahminen. dolayısıyla kimin kolunu kestiği çok önemli değil. dövüşürken kol kesebilecek sadece shanks var. bu arada manga'da beckman'ın kolunu aldığına dair bir bilgi geçmiş.

Son düzenleme:
Kiddin kolunu alan Beckman diye biliyorum ben.Yanlış mıyım ?
Kidd kolunu kime kaptırdı yoksa ?
kolunu dövüşürken kaybettiğini değilde hırsızlık yaparken yakalandığı için ceza mahiyetinde kesildiğini düşünüyorum. hırsızın eli kesilmesi olayına referans olabilir. shanks yakalamış, hapse atmıştır kaido gibi tahminen. dolayısıyla kimin kolunu kestiği çok önemli değil. dövüşürken kol kesebilecek sadece shanks var. bu arada manga'da beckman'ın kolunu aldığına dair bir bilgi geçmiş.
Hayır ilk kolu kesildiğinde shanks ile karşılaşamamıştı bile geriye bir isim kalıyor oda sağkol ben beckman o kesmiştir fakat kid o zaman ne kadar güçlüydü orası muala.

@Sodex amiral altı demiş ben amiral üstü demişim. Aynen Kid düşmanı olan benim, kusuruma bakmayın. @Montana @II. Invictus @Tiksav Lee
O Amiralleri, İmparatorları tasmalayan yüce adalet tanrıları olarak görürken; Sen sağ kolların iki sağlam antrenaman ve iyi kondisyonla yere yatırabileceği adamlar olarak görüyorsun ikinizin oylar o yüzden bu kadar farklı.. @Sodex Kid'e yamuk yapmaz yoksa

Son düzenleme:
O Amiralleri, İmparatorları tasmalayan yüce adalet tanrıları olarak görürken. Sen sağ kolların iki sağlam antrenaman ve iyi kondisyonla yere yatırabileceği adamlar olarak görüyorsun ikinizin oylar o yüzden bu kadar farklı.. @Sodex Kid'e yamuk yapmaz yoksa
Güzel açıklamışsın. Sağ kol üstü amiral altı buluyorum ama çok geri olduğunu düşünmüyorum amirallerden.

bir imparator iki amirale denk diye düşünenler açısından bakarsak, kid ve law bigmom ile savaşıp öyle yada böyle galip olarak çıktıktan sonra kid ve law amiral seviyesidir diye düşünülebilir.

Herkes Shanks'ın Kid'e tek atması yüzünden güçsüz olduğunu düşünüyor. Halbuki tam tersi, çok güçlü olduğu için Shanks filosunu geri çekip isimlendirilmiş bir saldırı yaptı. WB'de Oden'e bir canavar dedi ama sonuç olarak tek attı. Aradaki fark çoksa da azsa da bu seviyedeki adamlar amiralleri bile tek saldırıda etkisiz hale getirebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık