Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 61.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 142 39.0%

• Kullanılan toplam oy
    364
Oda'nın cinsiyetçi olduğunu bildiğini sanıyordum.
Ne demeye çalıştığını anlamadım ama Kid'in kadın olması gerektiğini söylemiştim. Kızıl saç kadınları için güzellik garantisidir. Kızıl saçlı bir kadının güzel olmaması mümkün olmaz. O yüzden Kid kadın olsa çok güzel olurmuş. Bunu zaten biliyordum ama bu kadar çekici görüneceğini tahmin etmemiştim.
Kesinlikle kadın olması gerekirmiş.

Ne demeye çalıştığını anlamadım ama Kid'in kadın olması gerektiğini söylemiştim. Kızıl saç kadınları için güzellik garantisidir. Kızıl saçlı bir kadının güzel olmaması mümkün olmaz. O yüzden Kid kadın olsa çok güzel olurmuş. Bunu zaten biliyordum ama bu kadar çekici görüneceğini tahmin etmemiştim.
Kesinlikle kadın olması gerekirmiş.
Op evreninde bu profilde bir kadın görmemiz mümkün değil, güzel karizmatik ve güçlü. Oda çizmez öyle bir kadın. Belki Mama'nın gençliği olabilirdi ama o günleri göremedik.

Op evreninde bu profilde bir kadın görmemiz mümkün değil, güzel karizmatik ve güçlü. Oda çizmez öyle bir kadın. Belki Mama'nın gençliği olabilirdi ama o günleri göremedik.
O konuda haklısın. Ya aşırı güçsüz olurdu ya da madara. Gerçi şimdiki hali de az madara değil ama... :D

Kid en korsana benzeyen korsanlardan...

Paltosu (üzerine giydiği şey?) yeter üzündeki izler yeter...

Bigmom vs si sonrası bütün op âlemi Kid'i konuşacak bu çok net...???

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık