Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 226 61.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 144 39.0%

• Kullanılan toplam oy
    369
Kid'i Luffy'nin rakibi yapmak isteseydim ben şu anda Kid'i Luffy'den daha güçlü çizerdim.

Luffy Kaido'ya vururken şok olan Kid değilde,Kaido'ya vuran Kid olarak tasarlardım.

Luffy'de onla rekabete girerdi ve sonunda geçerdi Kid'i.

Ama adam direk Luffy seviyesi altında çizdi Kid'i.

Oda ne planlıyor bilmiyorum.

Hikayeye çok da bir katkısı olacağını düşünmediğim karakter. Ne de olsa novalar editör önerisi. Yeni dünyaya girdikten sonra Oda çöpe atçaktı bunları. Law olmasa Dress diye bir şey olmayacakmış bile. Zaten seri sonu için luffye rakip bol. Taa Davul adasında adı geçen , yüzlerce bölümdür gösterilen Teach olabilir veya Sakazuki olabilir. Sevmem ama Shabondy'de ettiği lafı beğenmiştim, o kadar.

Luffy'e rival dedik, 3 yonkou görmüş dedik, sağ kolu 1 yapıyorsa bu 10 yapar dedik...
Artık bir sonraki çatı sayısında şov yap da utandırma bizi çocuk adam.

Oda'nın Luffy'ye rakip olsun diye kağıt üzerinde çizdiği bir karakter. Tabi ki bu karakterin altını da bence hiçbir anlamda dolduramayacağı için normalde olması gerekenden ve seriye katması gereken değerden daha düşük profilli bir karakter olarak kalacak. Maalesef ki Oda'nın sıkıntısı bu.
Bence o kadar kesin konuşmamak lazım. Law ile beraber peydahlandı bu karakter Law'ın da altı çok güzel doldu. Eustass'dan da aynı performansı beklememek için sebep yok. Ha girişi bir Law kadar havalı olmadı tabi. Law ilk girdiğinde gücüyle tüm tayfayı alabilirdi gibi bir hava yansıtmıştı. Ama bunlar önemsiz ayrıntılar tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık