Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 61.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 144 39.1%

• Kullanılan toplam oy
    368
Novaların önde gelenlerinden biri sayılmasa şu performansla forumda sol kol anca denirdi zaten. Sanji tokatlar demirlerden sıyrılırsa.
@pilavüstükuru bir de beğeniyorsun ha bu yorumu bir de Bm fanısın sen :d cidden komedi ya bu forum yoruma bak.. beğenen kişinin fanı olduğu karaktere bak. Yahu sol kol dediğiniz Queen, bilinci kapalı Big Mom tarafından paket oldu saçmalamanın da bir usülü var alla halla.. hangi komutan Kid'in yediği atakları öyle tanklayacak gücü var. Hangi komutanın, Kid gibi derisi şu kadar sağlam İmparatora fiziksel hasar verecek gücü var. Tüm komutanlara kök söktüren Gear4'ü rahatça karşılıyordu yav Linlin az manga okuyun manga, sadece anime izleyen adamların kafasındaki güç dengesi sizden iyi yemin ediyorum

@pilavüstükuru bir de beğeniyorsun ha bu yorumu bir de Bm fanısın sen :d cidden komedi ya bu forum yoruma bak.. beğenen kişinin fanı olduğu karaktere bak. Yahu sol kol dediğiniz Queen, bilinci kapalı Big Mom tarafından paket oldu saçmalamanın da bir usülü var alla halla.. hangi komutan Kid'in yediği atakları öyle tanklayacak gücü var. Hangi komutanın, Kid gibi derisi şu kadar sağlam İmparatora fiziksel hasar verecek gücü var. Tüm komutanlara kök söktüren Gear4'ü rahatça karşılıyordu yav Linlin az manga okuyun manga, sadece anime izleyen adamların kafasındaki güç dengesi sizden iyi yemin ediyorum
Bir de bu adam 795. bölümden beri tutsak ve deniz taşı kelepçelerle tutuluyor. Yani Luffy'nin Doflamingo'yu yendiği sıralarda adam uyanışınj falan açmış bu seviyelere yaklaşmış durumda. Yetmez gibi Wano'da power up almamış bu adam. Ama seviyesi Sanji falan ediyor. :hhh:

Bilinci kapalı Bm mi Queen'i paket yaptı? Hatırladığım kadarıyla Bm'yi yakalayıp götüren karakter Queen'di :D Jinbe Bm'yi atak yaparken top gibi savurdu attı. Hani karakter atak bile yapamıyor ki doğru düzgün :D Yc4 yc5 seviyesi Ulti'nin içinden geçti kombolu saldırısı kız hala tayfadakileri peşliyordu. Yc3'ü anca yenmiş Luffy g4'ünü rahatça karşılamış tebrik ederiz kendisini.

Bilinci kapalı Bm mi Queen'i paket yaptı? Hatırladığım kadarıyla Bm'yi yakalayıp götüren karakter Queen'di :D Jinbe Bm'yi atak yaparken top gibi savurdu attı. Hani karakter atak bile yapamıyor ki doğru düzgün :D Yc4 yc5 seviyesi Ulti'nin içinden geçti kombolu saldırısı kız hala tayfadakileri peşliyordu. Yc3'ü anca yenmiş Luffy g4'ünü rahatça karşılamış tebrik ederiz kendisini.
Olsun sen manga oku bilmiyorsun adamlar queeni paket ettiler diyorsa doğrudur şşş :hhh:

Bilinci kapalı Bm mi Queen'i paket yaptı? Hatırladığım kadarıyla Bm'yi yakalayıp götüren karakter Queen'di :D
Kadın uykuya daldı. Bilinci açık olsa hayatta tutturamayacağı bir saldırı yaptı hemde ona rağmen kadına verdiği 0 zarar.
Jinbe Bm'yi atak yaparken top gibi savurdu attı. Hani karakter atak bile yapamıyor ki doğru düzgün :D Yc4 yc5 seviyesi Ulti'nin içinden geçti kombolu saldırısı kız hala tayfadakileri peşliyordu.
Jimbei'nin yumruğu hiç etki etmedi sadece savurdu. Magma avuçlayan adam Napolyon karşıladığında uçup gitmişti.
Yc3'ü anca yenmiş Luffy g4'ünü rahatça karşılamış tebrik ederiz kendisini.
Yahu ne alaka off ne boşsun ya Doflamingo'yu ada turuna çıkartacak saldırı gücü var mı bu formda var. Katakuriyi, Crackerı uçuracak güç var mı ? Eee tankmanle tek attın lan bildiğin.. Cracker ters adamdı Luffye sanki Gear4ü zorlayıcı bir sınav verdi.
Olsun sen manga oku bilmiyorsun adamlar queeni paket ettiler diyorsa doğrudur şşş :hhh:
Bu çok üst düzey bir espiri...

Hayır ben de diyorum zincirlenip giden Queen miydi ? :hhh: :hhh:buga girdim bir an dedim Bm nasıl Kaido'nun karşısına getirildi :D
Aslında big mom kendini zincirletip yolculuğu beleşe getirdi hemde queeni paket etmiş oldu kendiyle gelmesi için hepimiz yanlış biliyoruz okumayı falan bilmiyormuşuz gördüklerimizi anlayamıyormuşuz bak aydınlandık :D

Benim orada baz aldığı yer Sanji ile ilgili kısım. Şu performansına bakarak Sanji'den daha güçlü diyemem. Başka açıklamam gereken bir nokta var mı?

Kadın uykuya daldı. Bilinci açık olsa hayatta tutturamayacağı bir saldırı yaptı hemde ona rağmen kadına verdiği 0 zarar.
Uykuya daldıran Queen? Bilinci açıkta olsa farketmez zaten gelen geçen bütün saldırıları yiyor karakter.

Jimbei'nin yumruğu hiç etki etmedi sadece savurdu. Magma avuçlayan adam Napolyon karşıladığında uçup gitmişti.
BM'nin atakları genel olarak nasıl onu belirtmek için yazdım. Zaten kağnı arabası gibi saldırıyor üstüne saldırıyı yiyenler de kalkıyor.

Yahu ne alaka off ne boşsun ya Doflamingo'yu ada turuna çıkartacak saldırı gücü var mı bu formda var. Katakuriyi, Crackerı uçuracak güç var mı ? Eee tankmanle tek attın lan bildiğin.. Cracker ters adamdı
Puhahahah Kid savunan adam bana boş diyor :hhh: Yc2-yc3 arası Law'ın delik deşik ettiği adamı bırak uçursun . Katakuri ciddileşince yok etti sektirdi. Cracker'a da 1.el gücü yetmedi sonrasında anca alabildi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık