Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 61.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 144 39.1%

• Kullanılan toplam oy
    368
@artyomdh
Adamın son bir haftada Sanji seviyesinden buralara geldiğini falan düşünüyor millet la. Ne klavyemi yorayım ben bunu düşünenlere.
Ben senin neyi tartıştığını hatırlıyorum galiba. :D Kid dediğin gibi bizimkiler daha Dressrosa'dayken Kaidoyla karşılaşıp yenildi. Yakalandıktan sonra Udon'a atılıyor. Hapiste yatarken süper bir power-up almayacağına göre Wano'ya kadar Kid'in güç olarak önde görmen normal ama sonrasında da yerinde sayıyor adam.

Ben Bm dövüşü bazlı bakıyorum duruma. Beklentinin de baya altına kalıyor. Dayanıklılığı geçti evet ama total gücü bana göre sağ kol üstü için hiç ikna edici değil. Kid'in yaptığını Marco - King ve Zoro hayli hayli yapardı. Hatta Zoro ve Marco çok daha etkili olurdu Kid'e göre.

Zerre sevmem de Kaido'yu bırakıp Big Mom'a daldı diye gömülmesi de epey anlamsız. İki yonko'yu ayırmazlarsa hepsi öldürdü, onlar da mantıklı olanı yaptılar. Kaido ile savaşmak konusunda ısrar etseydi iradeli değil geri zekalı derdim ben. Eminim bu konuda kendisini gömenlerin çoğu da öyle derdi.

Keşke okusan valla bizleaynı mangayı. Çok mutlu olurum. :D

Kid iki gömülünce kalbin dayanmadı gittin hemen. Ben de o zaman çok şifa dilemiştim sana. Neyse ki iyi durumdasın. :ehe:
Kid gömüldü diye gitmedim herkesin aynı saçmalığa inanması üzerine konuşmanın mantıklı olmadığını farkettim yeni oyuncak almış çocuklar gibi bölümün etkisinden kurtulun diye bir süre uzaklaştım sizinle uğraşacak değilim ya sabah akşam :D Marco neyle hasar atacak Bmye tekmeyle mi ? Puhahaha

Kid gömüldü diye gitmedim herkesin aynı saçmalığa inanması üzerine konuşmanın mantıklı olmadığını farkettim yeni oyuncak almış çocuklar gibi bölümün etkisinden kurtulun diye bir süre uzaklaştım sizinle uğraşacak değilim ya sabah akşam :D Marco neyle hasar atacak Bmye tekmeyle mi ? Puhahaha
Kid'in tek yapabildiğini şeyi yapacak işte saldırıları tanklayacak. Arada gelir meyve gücüyle Law'a enerji verir. Saldırı gücünü öyle dengelerler :d

Anı yaşayan,fazla düşünmeyen,hiç kimseden lafını esirgemeyen,bazen lafını yiyen,çılgın,cesaretli bir karakter.

Düşe kalka bir şekilde buralara kadar geldi diğer supernovaların aksine bu çağa adını hurdalar ile kazıdı.

Neden hurdalarla yapılan boğadan hasar alıyor ama :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık