Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

• Kullanılan toplam oy
    337
WCI Luffy, Kid'i döver demişsin buna cevap verdim ben. Lucci haki eklemeden lastik halinden kan alıyordu Luffy'nin. Hani metallere haki eklenmesine gerek yok. En güçlü savunmaya sahip iki karakterden birisi olan Linlin'i bu hallere getiren saldırılar WCI Luffy'nin üstünden geçer, silindir gibi ezer.
Time skip öncesiyle şimdinin dinamikleri pek aynı değil. Lucci genelde rokuogan yapıyordu öyle ciddi hasar veriyordu.

Sen öyle dedin diye öyle olmuyor işte. Yıldırımı herkes yiyor Luffy yemiyor. Hurdayla saldırı yer bu arada ama Bm'yi etkilediği kadar etkilemeyebilir. Kid çatıda sizi ezince dayabilecek misiniz bakalım tarzı bir şey söylüyor adamı ezmesi için yeterli değil lastik çünkü diyorum. WCI Luffy'nin kaç saat dayak yediği de ortada dayanıklılığı kötü değil Kid kaç dakika dayak yiyor Bm'den? Hadi yonkou olduğu için eşit diyelim denk çıkarlar maximum. WCI Luffy'nin gözlem hakisi falan düşünülürse öyle silindir gibi ezip geçme şansı falan yok.

Kid çok hafife alınıyor.Mıknatıs yapma özelliği aslında Law’un uyanışı korkutuculuğunda.Çünkü mıknatıstan kaçamazsın.Diyelim ki çekim gücünü tamamen aşıp ışınlanır gibi oldun bunun için bedeninin ağır bir yük altına girmesi lazım çok fazla doriki gerektirir yani.Koca ana gibi hurdalar altında kalmaktan kaçması çok zor.Örneğin geleceği görerekte başaramazsın bunu.Oda nasıl savunma yaptırır merak ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık