Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. King

Dövüşü Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    267
King yok eder. Big Mom karşısında King daha iyi bir performans çıkarırdı. Ayrıca Big Mom ve tayfasını King tek başına alt etmiştir ve bu da manga'da sabittir. Kid ise Law ile beraber olduğu halde bomba + magma ve mangaka'nın saçmalıklarına ihtiyaç duymuştur. Ayrıca Kid vs Zoro olsa Zoro alırdı, bu da bilinsin. Kid'i Wano performansına göre değerlendiriyorum, şuan King etmez.
İşte doğruları konuşan adam gibi bir adam. Kralsın başkan seviyorum seni.

King önce Big Mom ve tayfasını patates etmiş, sonra Marco'yu patates etmiş, o da yetmemiş gibi ilaçlı Zoro ile kapışmış, en son mangaka'nın enmalı kral haki torpiline kaybetmiştir. Artı olarak bilinmelidir ki King Akainu'nun lavlarından yapabiliyordur yani Kid'in hurdaları eritir rahat bir şekilde.

Kid belki de hikaye gereği Luffy ve BB'dan sonra evrenin en güçlü karakteri olacak, ama meyvesi bana aşırı overrated geliyor. Soda müdahalesi olmazsa King parçalar bunu, ama böyle bir dövüş gerçekleşseydi kazanan Kid olurdu.

Kid belki de hikaye gereği Luffy ve BB'dan sonra evrenin en güçlü karakteri olacak, ama meyvesi bana aşırı overrated geliyor. Soda müdahalesi olmazsa King parçalar bunu, ama böyle bir dövüş gerçekleşseydi kazanan Kid olurdu.
İleride durum değişir çünkü Luffy ve Kid durumu var. King şuan tamamlanmış bir karakter. Haliyle her ikisininde Wano hali baz alınırsa King parçalar.

King yok eder. Big Mom karşısında King daha iyi bir performans çıkarırdı. Ayrıca Big Mom ve tayfasını King tek başına alt etmiştir ve bu da manga'da sabittir. Kid ise Law ile beraber olduğu halde bomba + magma ve mangaka'nın saçmalıklarına ihtiyaç duymuştur. Ayrıca Kid vs Zoro olsa Zoro alırdı, bu da bilinsin. Kid'i Wano performansına göre değerlendiriyorum, şuan King etmez.
Bigmom ve vasıfsız tayfasını yanlarında Cracker ve Katakuri yokken one piece evrenindeki herkes o şelaleden düşürebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık