Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Dracule Mihawk

Kim kazanır?

• Kid

Kullanılan: 24 17.3%
  • Mihawk

Kullanılan: 114 82.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mihawk un gücünü bilmiyoruz ama dünyanın em iyi kılıç ustası ve bir shicibukai. eskiden shanks ile düellolarda atıyormuş.kid ise NW ye yeni girmiş çaylaklardan bir tanesi. kid bence baya güçlenmiştir NW de.kid in hakisininde olduğunu düşünüyorum fakat mihawk u yenmek için hakisi yeterli seviyede değildir. birde kid mihawk un kılıcını çekemez mihawk kılıcı tutup salladımı kid zar zor durdurur o saldırıyı mihawk a karşı birazcık dayanırdı daha sonrada yenilirdi.

Benim anlamadığım Kidd kılıcı alırsa mihawk ne yapacak ki ? Bazı arkadaşlar "Zoro'nun kılıçlarını alamayan Kidd" demiş ama orda Kidd Zoro'nun kılıçlarını almaya çalışmıyodu eğer amacı o olsaydı onu da alırdı ha eğer Mihawk kılıcımı vermem uleyn diyip kılıçla Kidd'e doğru uçarsa, uçarken havada bişeler de yapabilir :D
Sana tek soru madem kılıçları alıyor yakından peki Shanks vs Kidd'de ne olacak?
Biliyoruz ki Shanksta kılıç ustası üstelik tek kolu yok?

Tabi ya Shanks vermez onun hakisi vardır bide adam yonkou verdirir mi kılıcı ,ama Mihawk'ınkini alır Mihawk en güçlü kılıç ustası alır kılıcını parmakları gibi kullanan adam Kidd'e kesin kaptırır kılıcı.

Kidd alır. 2 sene önce Mihawk Buggy i kesemiyordu bi nevi kılıcı işe yaramıyordu anca Buggy nin kendi hatası yüzünden yendi. Kid öyle bir hata yapmaz. Hem hakide biliyordur Kid Mihawk ın aksine.

Kidd alır. 2 sene önce Mihawk Buggy i kesemiyordu bi nevi kılıcı işe yaramıyordu anca Buggy nin kendi hatası yüzünden yendi. Kid öyle bir hata yapmaz. Hem hakide biliyordur Kid Mihawk ın aksine.
Buggy'i kesememesinin konuyla ne alakası var anlamadım, ayrıca Buggy'nin hatası derken neyi kastettiğini de anlamadım, adam elindeki tek imkanla Mihawk'a saldırmayı denedi, başaramadı yenildi, hata nerede göremedim ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık