Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Dracule Mihawk

Kim kazanır?

• Kid

Kullanılan: 24 17.3%
  • Mihawk

Kullanılan: 114 82.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk, kid'i yarım ekmek döner yapar. yanınada ayran içer.

Bir tarafta seride şu ana kadar görülen en büyük kılıç ustası var. Diğer tarafta yeni dünyaya geçerken süpernova olmuş biri var. Kid, Mihawk kadar tecrübeli olsa, hakiye falan hakim olsa tamam kıyaslayabiliriz hatta o zaman kid alır derdim ama şu an Mihawk ile kıyaslanamaz bile.

Mihawk, kid'i yarım ekmek döner yapar. yanınada ayran içer.

Bir tarafta seride şu ana kadar görülen en büyük kılıç ustası var. Diğer tarafta yeni dünyaya geçerken yeni shi. olmuş biri var. Kid, Mihawk kadar tecrübeli olsa, hakiye falan hakim olsa tamam kıyaslayabiliriz hatta o zaman kid alır derdim ama şu an Mihawk ile kıyaslanamaz bile.
Kid shicbukai ??? Şakacı çocuk seni

kidd hani imkansız ama genede olduki mihawkın kılıcını aldı diyelim. mihawk bitane sopa alır onla komaya sokar kidd i bukadar açık ve net

Benim anlamadığım Kidd kılıcı alırsa mihawk ne yapacak ki ? Bazı arkadaşlar "Zoro'nun kılıçlarını alamayan Kidd" demiş ama orda Kidd Zoro'nun kılıçlarını almaya çalışmıyodu eğer amacı o olsaydı onu da alırdı ha eğer Mihawk kılıcımı vermem uleyn diyip kılıçla Kidd'e doğru uçarsa, uçarken havada bişeler de yapabilir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık