Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Enma vs Gen Uyanışı

Hangi Power-Up Daha Sağlam?

• Kullanılan toplam oy
    73
Ya hangisi daha iyidir bilmem de Oda'nın en büyük Sanji haterı olmasından mütevellit Zoro'nun en küçük aksiyonu bile gözümüzü boyuyorken Sanji güzel bir power up alırken dahi onuru, karizması beş para ediliyo; hiç hoşnut değilim Sanji'ye yapılan bu gurbetçi muamelesinden

Sanjinin gen uyanışı devamlılığı olan birşey iken zoronun ki Zoronun pili bitene kadar olan bir güçlendirme savaş içinde devamlılığı fazla değil. Fakat Zoronun almış olduğu güçlendirmenin iyi yanı Zoronun hakisi ne kadar gelişir veyahut kılıcta ustalaşır ise ona o kadar güç artışı sağlar peki bunu Sanjinin powerupu için diyebilir miyiz?
Genel olarak;
Sanjinin powerupu şuan Zoronun powerupundan daha iyi fakat Sanjinin bu gen uyanışını geliştirebilme durumunun olduğunu pek sanmıyorum ama Zoronun bunu yapması muhtemel.
Şimdilik;
Gen uyanışı>emma
Biraz zaman geçtikten sonra;
Emma>gen uyanışı olacaktır.

Enma çok güçlü bir silah ama zoroyu bir üst lige taşıdığını asla düşünmüyorum zoro kendini geliştirmeye devam ederek enmadan fayda kazanıcak ,Fakat sanjinin kostumü ve gen uyanışı envai çeşit yeteneği paket şeklinde verdi ve sanji tekrardan zirve potansiyeline sahip karakterler listesinde . Ben Sanjinin havadan power up kazanabilme potansiyilene sahip bir karakter olduğunu biliyordum sigara içerken diable jambeyi bulan ve okamalardan kaçarken geppoyu keşfeden bir karakter havadan zembille güç almış olması umurumda değil karakterin tasarımı böyle , en azından artık geri planda kalmadığı için mutluyum.
konuya gelirsek gen uyanışı power upların reyisidir eşi benzeri görülmemiştir.

Son düzenleme:
Düşünün. Zoro ve Sanji arasında o kadar büyük güç farkı varmış ki Oda Zoro'ya Enma verirken Sanji'ye gen uyanışı verdi. Düşünmek lazım tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık