Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Enel'in Seviyesi

Enel'in Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2.kaptanı

Kullanılan: 60 20.4%
  • Amiral

Kullanılan: 69 23.5%
  • Shichibukai

Kullanılan: 104 35.4%
  • Koramiral

Kullanılan: 22 7.5%
  • Bi'şey olmaz bundan

Kullanılan: 39 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    294
Oda bu karakterin seriye fazla geldiğini düşünerek. Watchmen de ki dr. Manhattan gibi uzaya yolladı.

Enel seride ki tum dengeleri alt üst edebilecek bir karakterdi bana göre.

Denize elektrik verse su üstünde gemi kalmaz.

Milyon voltluk saldırılarla çoğu kişiye tek atmayı bırak tek hamleyle Adaları Yok edecek güce sahip.

Son düzenleme:

kör topal

Oda bu karakterin seriye fazla geldiğini düşünerek. Watchmen de ki dr. Manhattan gibi uzaya yolladı.

Milyon voltluk saldırılarla çoğu kişiye tek atmayı bırak tek hamleyle Adaları Yok edecek güce sahip.

Koramiral diyince Garp ta var Bastille de var.
Shicibukai diyince Buggy de var Mihawk ta.
Yonkou nun ikinci adamı denmiş bence bu da tayfadan tayfaya değişir.Sonuçta Marco var Cracker var.
Amiral seviyesinde olmadığı aşikar çünkü amiraller logia dan ibaret değiller zeki,haki sahibi,dayanıklı,fiziksel olarak güçlü karakterler.Enel tam karşılamıyor bu seviyeyi Yonkou 2.adamı diyorum o yüzden.

+1

Bu adam aslında net amiral seviyesinde olabilecek birisi. Önündeki tek engel sahip olduğu yüksek ego, egosu bu kadar fazla olmasa burnu havada olmasa birşeyler yapabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık