Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Enel'in Seviyesi

Enel'in Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2.kaptanı

Kullanılan: 60 20.5%
  • Amiral

Kullanılan: 68 23.2%
  • Shichibukai

Kullanılan: 104 35.5%
  • Koramiral

Kullanılan: 22 7.5%
  • Bi'şey olmaz bundan

Kullanılan: 39 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    293
Ben güçsüzlüğü sonucunu çıkardım. Ayrıca konuşurken biraz daha sakin ol. Sana yalan borcum mu var? Zoro'ya da güçsüz demedim. Aynı şekil de Luffy lastik olmasa o da tek yiyecekti. Anlaşılan ters tarafından kalkmışsın bugün. Ne düşünüyorsan düşün. Üslubunca tartışmayacaksan hiç alıntılama boşuna. Ben açıklamaya çalıştım sen gelmiş Zoro nefretin tuttuysa konu aç bilmem ne. Sakın olarak karşıt mesaj yazsana.
Arkadaş yorum ortada yorumlama şeklin ortada sana diyecek bişeyim yok.
Ben attığım yorumda kk olarak dönmesi gerekir demişim sen ne anlamışsın, lütfen bana sakin ol deme direk atlamışsın yoruma Zoro'ya laf söylemek için ve kaçırmışsın durumu bari kabullen çünkü tartışma ortada rededeceğin bişey olmamalı.
Neyse iyi geceler bu attığım son mesaj olsun :byee:

Arkadaş yorum ortada yorumlama şeklin ortada sana diyecek bişeyim yok.
Ben attığım yorumda kk olarak dönmesi gerekir demişim sen ne anlamışsın, lütfen bana sakin ol deme direk atlamışsın yoruma Zoro'ya laf söylemek için ve kaçırmışsın durumu bari kabullen çünkü tartışma ortada rededeceğin bişey olmamalı.
Neyse iyi geceler bu attığım son mesaj olsun :byee:
Tamam işte orada desen ki yanlış anlamışsın ben böyle demek istemedim böyle demek istedim diye. Ben de ha pardon yanlış anlamışım kusura bakma deyip çekilirim. Ama sen gidip Zoro ile ilgili konu aç diyince istemsiz olarak sinirleniyorum. Hayır doğru düzgün benim anlamadığımı açıklamak yerine niye böyle geriyorsun ki en başta şunu yazsan ben özür dileyip geri çekilirim.

Shichibukai seviyesi. Konuşmaya gelince konuşuyorlar,yok bu shichibukai seviyesi falan ama hepsi Luffy'i hafife alıyor. Bir de hangi shichibukai seviyesinden bahsediyoruz onu da bir söyle hele. Buggy de shichibukai, Mihawk da.

Tamam işte orada desen ki yanlış anlamışsın ben böyle demek istemedim böyle demek istedim diye. Ben de ha pardon yanlış anlamışım kusura bakma deyip çekilirim. Ama sen gidip Zoro ile ilgili konu aç diyince istemsiz olarak sinirleniyorum. Hayır doğru düzgün benim anlamadığımı açıklamak yerine niye böyle geriyorsun ki en başta şunu yazsan ben özür dileyip geri çekilirim.
Ben sana yorumu yanlış anlamışsın demek yerine Logia karşısında hakisiz birinin ayar yiyebileceğini söylemek için adam Logia yazdım ama buna başka şeylerle karşılık verdin neyse haklısın olayları tırmandırmayabilirdim kusura bakma.
Enel boş adamdır ama Lucci bile cp0 reisi oluyorsa Enel'in kk olacak kadar güçlenmesi gerekir demiştim :good:

Ben sana yorumu yanlış anlamışsın demek yerine Logia karşısında hakisiz birinin ayar yiyebileceğini söylemek için adam Logia yazdım ama buna başka şeylerle karşılık verdin neyse haklısın olayları tırmandırmayabilirdim kusura bakma.
Enel boş adamdır ama Lucci bile cp0 reisi oluyorsa Enel'in kk olacak kadar güçlenmesi gerekir demiştim :good:
Ha şöyle diyince ne güzel oluyor. Ben yanlış anlamışım asıl sen kusura bakma:D. Logia diyince düşündüğünün tam tersi bende Enel'i küçük gördüğün kanısı oluştu.

Böyle sakin sakin yazınca ne güzel tatlıya bağlandı. Tekrar kusuruma bakam yanlış anlamışım.

Sürekli yan gelip yatan bir adam bence çoğu Shichibukaiden güçlüyken zamanında, ayda geçirdiği zamanda bence çalışmıştır da yada sürekli bir savaş halinde olup kendini geliştirdiğini düşünüyorum.Gönlüm şu seçenekler içinde Amiral gücünde olması yönünde olsa da Yonko 2.kaptanı gücünde geri dönebilir.

Luffyi korsanlar kralı olarak görmeyecek olsaydık, kesinlikle o ünvana Enel samanın ulaşmasını isterdim. Adama ego çok yakışıyor.

Ha şöyle diyince ne güzel oluyor. Ben yanlış anlamışım asıl sen kusura bakma:D. Logia diyince düşündüğünün tam tersi bende Enel'i küçük gördüğün kanısı oluştu.

Böyle sakin sakin yazınca ne güzel tatlıya bağlandı. Tekrar kusuruma bakam yanlış anlamışım.
Bence haklıydın. Enel'e boş adam diyor.:D Sen de o boş ise onun ayar verdiği adam boş olabilecek bir biçime bile sahip değil demeye getirdin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık