Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Zeki Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    96
Açıkcası ankette Benn Beckmanın girmesini gerektiricek herhangi bir sahne hatırlamıyorum adamı 3 4 kez gördük mangada hep Sigara pöfürtüp silahı Düşmana doğrultmak bunlarda pek zeka gerektirmeyecek bir iş .Aldığı oylar bana karizma duruşu nedeniyle verilmiş gibi geliyor. Dragon da aynı aman aman ne zekice bir hamle denecek henüz bir icraatını göremedik .
Yada bizim görmediğimiz gözden kaçırdığımız bir yerlerde zekice denecek başka bir şey yapmışsa orası başka.
Law zeki derdim ama yaptığı plan Dofi tarafından Daha zekice bir hamleyle sekteye uğradı.Lawın planına çok güzel hamlelerle cevap verdi ama İki tarafında hesabında olmayan Sabo durumu değiştirdi.
Teach e vermemın nedeni adam ömürlük plan yapmış. Ne kadar sürerse sürsün vazgeçmemiş ve planı hiç kimse tarafından sekteye uğramadı. Ve hala çizdiği yolda ilerlemeye devam ediyor. Yaptığı işler kurnazlıkla daha çok bağdaşıyor aslında.
Daha önce Oda bu adam hakkında çok Bilge ve çok iyi bir akıl ustası demişti. Tek şey bu bildiğim kadarıyla.

Yanlız anket sonucları cok enteresan olmuş.Dragon adamın yüzünü 1 kaç defa gördük zeki diyebilcegimiz hiç bir şeyi yok.Ben Backman onada zeki denilmiş ama en zeki diyebilcegimiz bir numarasını görmedik elimizde tek bir dayanak var.Teach adam sadece en güçlü meyve'nin peşine düşmüş cok akıl gerektirecek bir planı yok,en güçlü meyve'yi ye güçlü adamlar topla yaptıgı bu.Rayleigh veya Shaki'nin gösterdigi zeka seviyesi bile ankettekilerin cogundan daha üst düzeydedir.

Yanlız anket sonucları cok enteresan olmuş.Dragon adamın yüzünü 1 kaç defa gördük zeki diyebilcegimiz hiç bir şeyi yok.Ben Backman onada zeki denilmiş ama en zeki diyebilcegimiz bir numarasını görmedik elimizde tek bir dayanak var.Teach adam sadece en güçlü meyve'nin peşine düşmüş cok akıl gerektirecek bir planı yok,en güçlü meyve'yi ye güçlü adamlar topla yaptıgı bu.Rayleigh veya Shaki'nin gösterdigi zeka seviyesi bile ankettekilerin cogundan daha üst düzeydedir.
Fanlık başa bela işte.

Roronoa Zoro

Benn Beckman diyenler ne zekiliğini görmüş?
Bir de şimdi zeka var zeka var. Pratik zeka olarak Sanji 1 numaradır benim için. Ondan sonra da Buggy gelir heralde. Diğer türlü de 1 Robin 2 Cc'dir. Bunlardan sonra da Enel gelir iki sınıfta da 3. Sıraya koyarım. Luffy'yi iki kategoride de son sıraya, Zoro'yu da sondan birinci sıraya koyarım. Dövüş zekası kategorisinde Luffy ortalarda falan olur, Zoro yine sonlarda.

MDL_Roronoa

reyli.. Adam açık arttırma salonunda ne yaşandığını tek kelime anlatılmadan anladı. tam 1 sherlock

D: Who are the "One Piece" characters with the highest and lowest IQ's?! Okay, that's enough for today.

O: I'll tell you. But when I say "in One Piece". I really mean, "of all the characters introduced in One Piece". And having cleared that up, the character with the highest IQ is Shanks' first mate, Benn Beckman. He is a great crewmate, who possesses astonishing wisdom and strength, and advises Shanks. And right after him would probably be Captain Kuro, then Nami, etc. Now as for the lowest IQ... I can't decide the worst one. They're all idiots.

Ben Beckman denilmesinin sebebi bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık