Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Yararlı Hasır Şapka

En Faydalı Hasır Şapka?

• Kullanılan toplam oy
    122
Usopp, bayrak yapımı, Merry gibi bir gemi onun sayesinde verildi, gemi tamiri, Nami'ye dövüşmesi için alet yapılması, v.b diye gider. Hiçbiri onun kadar faydalı olmamıştır, gerçi sırf gösterişli olmadığı için çoğu kişi es geçiyor... normal yani.

Bir ara mangadan sayfalar ekleyebilirim.
Usopp, çok kısa sürede silah yaparak dövüş gücü olmayan Nami'yi bile dövüş konusunda faydalı haline biri getirmiştir. Kendisi gerektiğinde düşmanları yenmesi yetmiyormuş gibi sayesinde bir isim daha düşmanı yenebildi.

Sonrasında Enies Lobby'e gidiyoruz. Burada da Nami'nin silahını güçlendirdiği bilgisi geçiyor. Bu sayede Kalifa gibi birisini yeniyordu.

Wano'da ise Sanji, Usopp'tan yardım isteyecekti Suit için. Adamın ne kadar yönlü olduğunun küçük bir göstergesi sadece bu.

Usopp, çok kısa sürede silah yaparak dövüş gücü olmayan Nami'yi bile dövüş konusunda faydalı haline biri getirmiştir. Kendisi gerektiğinde düşmanları yenmesi yetmiyormuş gibi sayesinde bir isim daha düşmanı yenebildi.

Sonrasında Enies Lobby'e gidiyoruz. Burada da Nami'nin silahını güçlendirdiği bilgisi geçiyor. Bu sayede Kalifa gibi birisini yeniyordu.

Wano'da ise Sanji, Usopp'tan yardım isteyecekti Suit için. Adamın ne kadar yönlü olduğunun küçük bir göstergesi sadece bu.
Usopp çok fonksiyonel bir karakter zaten de biz en faydalıyı, en yararlıyı seçiyorsak bir korsan tayfası için bu durumda karakterlerin güçlerini de ön planda değerlendirmek zorundayız bence. Usopp tayfa içerisinde bu kadar büyük bir etki yapabilecek kadar güçlü değil. Sanji veya Jinbe'den daha yararlı bir tayfa üyesi olabileceğini düşünmüyorum.

Üye silindi 5781

Jinbei-Usopp ikilisinden 1'ine oy atıp Sanji'ye oy atmayanlar başka bir karakterin fanlık görevini yapıyordur veya Sanji'yi sevmiyordur.

Usopp çok fonksiyonel bir karakter zaten de biz en faydalıyı, en yararlıyı seçiyorsak bir korsan tayfası için bu durumda karakterlerin güçlerini de ön planda değerlendirmek zorundayız bence. Usopp tayfa içerisinde bu kadar büyük bir etki yapabilecek kadar güçlü değil. Sanji veya Jinbe'yiden daha yararlı bir tayfa üyesi olabileceğini düşünmüyorum.
Ben de gücü merkeze almadan ne kadar alanda faydalı olabiliyor ona baktım. Gücü ön plana alacak isek Dünya Hükümeti devirecek bu tayfa, seri sonundaki Monster Trio'nun faydası ve etkisi en fazla olur.

Usopp'un yaptığı climate tact olmasa Nami, Zeus'u alamayacaktı. Düşün 190. sayılarda yaptığı bir şey hangi olaya kapı açtı. Bana bu diğer olaylardan daha etkileyici geliyor. Mesele kurtarmak ise her karakter önemli anlarda kurtarıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık