Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Yararlı Hasır Şapka

En Faydalı Hasır Şapka?

• Kullanılan toplam oy
    122
Hasır şapkayı takmıs kişilerden en faydalı olanlar kimlerdir diye anladım. Yani shanks-Roger-luffy. Bi konu ancak bu kadar yanlış anlaşılabilirdi.

Üye silindi 1004

Ben mesala ilk üç isim arasında Zoro'yu koymam, Luffy'i de koymam. :/ Ama hakkını da veririm. O açıdan güzel konu açmış @Eric Cartman görmek isteyen kendi fan oldukları karakterler yerine diğer karakterleri de görmüş olur.

En faydalı kişi benim açımdan net Usopp olur, sana Sanji, Jinbei falan gelebilir.
Ben de Zoro'yla Luffy'i hiçbir akıl veya fayda konusuna koymam. Dövüşmek için varlar zaten. Fighter karakterden büyü yapmasını beklemek gibi bir şey bu adamlardan daha fazlasını beklemek.

Benim açımdan Jinbe birinci ya cidden Luffy için yaptıklarıyla falan sayfalık konu çıkar. Arkasından Brook ve Sanji gelir.

2 yıllık zaman atlamasından sonra hic bir faydası olamdı üstelik ezildi
Bide bm'yi tayfanın basına bela etti bana göre şuan tayfanın en zararlı üyesi.
Linlin başlarına, balıkadam arkında Luffy "Ben korsanlar kralı olacağım" dediğinde bela olmuştu zaten. Tümkeke gitmeleri de Luffy'nin ve tayfanın kararıydı. Tüm tayfaca alınmış kararı tek bir karaktere suç olarak mal etmek basit haterlık.
Hani sevmezsin anlarım da elindeki argümanlar anlamsız. Tabi senin inancındır, fikrindir, hissindir. Bize laf düşmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık